Teismas nusprendė statybų bendrovei „Kortas“ iškelti bankroto bylą

Išnagrinėjus Alytaus statybų bendrovės „Kortas“ pateiktus finansinės veiklos rezultatus ir informaciją apie valdomą turtą Kauno apygardos teisme trečiadienį buvo priimtas sprendimas iškelti jai bankroto bylą. Dėl to į teismą gegužės pradžioje kreipėsi pati bendrovė.

Nors pirmajame posėdyje buvo paskirtas įmonės bankroto administratorius, tačiau sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo dar nėra įsiteisėjęs, jį galima apskųsti per dešimt dienų.

Kad beveik 27 metus veikianti bendrovė „Kortas“ siekia bankroto portalui „Dzūkijos veidas“ yra patvirtinusi ir joje maždaug penkerius paskutinius metus generalinės direktorės pareigas ėjusi Žaneta Overlingienė. Nors įmonėje ji jau nebedirba, tačiau būtent ji įteikė teismui prašymą dėl bankroto bylos iškėlimo.

Jau kuris laikas Dzūkijos sostinėje netilo kalbos, kad buvusio mero, šią kadenciją į savivaldybės tarybą išrinkto Česlovo Daugėlos šeimos valdomas „Kortas“ išgyvena ne pačius geriausius laikus – bendrovę slegia didelė skolų našta, nuolat mažėja darbuotojų skaičius, pardavinėjamas turtas.

Remiantis viešai skelbiama teismų informacija, per pastaruosius keletą metų bendrovei įvairių instancijų teismuose buvo iškelta nemažai bylų dėl sutartinių ir finansinių įsipareigojimų nevykdymo, įsiskolinimų priteisimo ar skolų išieškojimo.

Registrų centro duomenimis, prieš kiek daugiau nei metus (pateiktame balanse už 2017 m.) bendrovės „Kortas“ turimo turto vertė buvo didesnė nei 3 mln. Eur, iš kurio ilgalaikis turtas sudarė beveik 0,7 mln. Eur, trumpalaikis turtas – 2,2 mln. Eur, piniginės lėšos – 0,5 mln. Eur.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.