Elektroninis bilietas Alytuje – pirmųjų dienų skaičiai

Antradienį alytiškiams pristačius elektroninį bilietą mieste kilo naujosios kortelės bumas – alytiškiai skubėjo į Sodros bei Volungės stotelėse įsikūrusius informacinius punktus, kuriuose galėjo gauti ir papildyti e.bilieto kortelę. Taip pat korteles gausiai pildėsi autobusų stotyje ir miesto autobusuose.

Viso per pirmas e.bilieto gyvavimo dienas buvo išplatinta ir aktyvuota per 2.400 kortelių. Gausiausiai miestiečiai korteles pildėsi informaciniuose punktuose (49%) ir autobusuose (27%). Kiek mažiau keleivių įsigijo kortelę Alytaus autobusų stotyje (14%).

“Galim sakyti, kad Alytus muša rekordus. Labai smagu matyti tokį didelį susidomėjimą ir norą keliauti moderniai. Ir domisi visi – nuo moksleivių iki senjorų”, – pasakojo “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Didžioji dalis keleivių į elektroninio bilieto korteles įnešė pinigus, už kuriuos atsiskaitoma už vienkartines keliones. Vidutinė papildymo suma pirmosiomis dienomis – 6 eurai. Vežėjai primena, kad kortelės elektroninę piniginę galima papildyti nuo 3 iki 50 €.

Per pirmas dienas kortelės taip pat buvo papildytos 198 mėnesiniais bilietais. Didžioji dalis jų yra pilnos vertės (41%) bei moksleivių mėnesiniai bilietai (37%). Mažiau įsigyta lengvatinių mėnesinių bilietų.

Elektroniniai bilietai taip pat buvo pildyti ir internetu. Pirmosiomis dienomis www.autobusubilietai.lt svetainėje papildytos 62 kortelės, vidutinė pildymo suma 10 €.

Anot vežėjų antrąją elektroninio bilieto veikimo dieną (balandžio 25 d.) net 10% keleivių Alytuje už vykimą autobusu jau atsiskaitė e.bilietu.

 

Į SB „Dainava“ 7A maršrutas nekursuos iki gegužės 10 d.

 

Informuojame, kad dėl užsitęsusių Jūratės g. rekonstrukcijos darbų, autobuso maršrutas Nr. 7A iki 2019-05-10 Gražinos gatve ir į SB „Dainava“ nekursuos. Šio autobuso maršruto tvarkaraštis nebus keičiamas.

SB „Dainava“ ir Gražinos gatvės gyventojų (keleivių), pageidaujančių nurodytu laikotarpiu naudotis 7A maršruto paslaugomis, prašome viešojo transporto laukti gretimose Geležinkelio stoties arba Krivulės g. autobusų stotelėse bei vadovautis šiose stotelėse iškabintais 7A maršruto tvarkaraščiais.

Iš anksto atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdzukijosveidas.lt%2Fvideos%2F844771082522159%2F&show_text=1&width=560″ width=”560″ height=”427″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media” allowFullScreen=”true”></iframe>

 

Alytaus miesto savivaldybės ir UAB “Kautra” informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *