Prasidėjo registracija į Alytaus ekonomikos forumą

Jau ketvirti metai iš eilės Alytuje organizuojamas Ekonomikos forumas. Šių metų tema – darni miesto plėtra ir miestas be atliekų. Gegužės 10 dieną Alytuje diskutuos ir kalbės ne tik ekonomikos ekspertai, verslininkai, politikos ir visuomenės veikėjai.

Šiemetiniame forume vyks dirbtuvės „Tvarios inovacijos rytojaus žiedinei ekonomikai“. Forume pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus: Marius Vaščega (Europos Komisija), Raminta Radavičienė (Lietuvos pramonininkų konfederacija), Laurynas Braškus (Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas), Ieva Budraitė (Žaliosios politikos institutas), Algirdas Reipas (Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras). Forumo metu taip pat vyks praktinės dirbtuvės „Tvarios inovacijos rytojaus žiedinei ekonomikai“, į kurias kviečiami registruotis verslo, švietimo ir mokslo atstovai.

„2019 metų tema – viena karščiausių šiandienos temų Europoje, įtraukusi ne tik visuomenės veikėjus, politikus, verslą bei mokslą, bet ir vis labiau telkianti bendruomenę. Bendruomenės spaudimo skatinami politikai priima griežtesnius aplinkos taršą, gamybą bei vartojimą ribojančius sprendimus, tačiau viskas tuo nesibaigia. Paklausa kuria pasiūlą, taigi verslas pradeda matyti aplinkosaugą  kaip dar vieną įrankį konkurencinėje kovoje“, – kalbėjo forumo koordinatorė,  Alytaus savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėja Modesta Tarasauskienė.

Su kokias iššūkiais susiduria Europa ir miestai, kaip prie žiedinės ekonomikos principų gali ir privalės prisitaikyti verslas – apie visa tai išgirsite forume.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: alytausforumas.lt/registracija

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *