Dėl „Dzūkijos taurės“ Alytuje kovėsi penkių šalių plaukikai

Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine įvyko 29-osios tarptautinės plaukimo varžybos „Dzūkijos taurė 2019“. Gausus būrys plaukikų atstovavo 20 Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos plaukimo klubų.

Alytaus plaukikai pagal iškovotą medalių skaičių liko devinti.

Greta Gataveckaitė 200 m laisvu stiliumi nuotolyje iškovojo 1 vietą, Gabija Mankauskaitė 100 metrų nugara rungtyje – 2 vietą, Ugnius Vyšniauskas 100 m peteliške rungtyje atplaukė antras, o 200 m peteliške – trečias. 200 m nuotolyje krūtine Edvinas Kilmanas iškovojo 2 vietą. Varžybose neblogai pasirodė ir kiti alytiškiai – Ugnius Kamandulis, Gabrielius Gavėnas, Augustas Padegimas, Austėja Grabytė, Vilgustė Gustaitytė, Kamilė Guogytė, Rūta Bubelytė, Emelina Gurskaitė ir kiti, tačiau prizinių vietų, deja, iškovoti jiems nepavyko.

Varžybose plaukikai pagerino 14 šių varžybų rekordų.

Geriausiai varžybose „Dzūkijos taurė 2019“ pasirodė ir nugalėtojų taures iškovojo Pasaulio jaunimo olimpinių žaidynių nugalėtoja vilnietė Kotryna Tetervkova, plaukikai iš Kauno Erikas Grigaitis, Eimantas Milius bei Laura Šliburytė, Lenkijos plaukikas Filip Kosinskij, sportininkai iš Minsko Maryna Vasilevich ir Vladislav Bagamolov.