Minint Saugaus eismo dieną – vairuojančių senjorų žinių patikrinimas

Saugaus eismo dienos, Lietuvoje minimos balandžio 6-ąją, proga Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai kartu su VĮ „Regitra“ Alytaus padalinio darbuotojais jau antrus metus iš eilės pakvietė vyresnio amžiaus vairuotojus ir vairuotojas išmėginti savo jėgas tiek sprendžiant teorijos egzaminą, tiek ir aikštelėje.

Šioje akcijoje dalyvavo 5 patyrę vairuotojai ir 3 vairuotojos. Visų dalyvių vairavimo patirtis ir amžius labai skirtingi. Vyriausiajam akcijos dalyviui netrukus sukaks 78 metai, tačiau jis nusiteikęs dar dvejus metus vairuoti. Pirmąją vietą užėmė Arnoldas Grigaravičius, antrąją – Janina Žiogelienė, o trečiąją – Ona Baublienė, tačiau visi dalyviai nepabūgo dalyvauti akcijoje ir įsitikino esą geri vairuotojai. Jiems buvo įteikti dalyvio diplomai ir simbolinės dovanos.

Kadangi antrąją vietą užėmusi Janina jau antri metai dalyvauja akcijoje ir net pakvietė kartu atvykti draugę, jai buvo įteiktas specialus „Regitros“ prizas – „puikios vairuotojos“ marškinėliai.

Alytaus apskr. VPK informacija ir nuotraukos

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.