Policijos pareigūnai: greičio „inkilus“ keičiame į inkilus paukščiams

Jau kuris laikas šalyje yra išjungti stacionarūs greičio matuokliai, kurie liaudiškai vadinami „inkilais“. Šią savaitę Lietuvos policija pradėjo akciją „Keičiam inkilus“, kurios metu įvairiuose miestuose iškėlė tokį patį skaičių inkilų paukščiams, kiek buvo greitį matuojančių „inkilų“ visoje šalyje – 169.

Alytaus apskrityje policijos pareigūnai kartu su girininkais iškėlė daugiau nei 50 inkilų giesmininkams. Alytaus pareigūnai naujakuriams parinko miško vietovę, esančią Vidzgirio botaniniame draustinyje, Lazdijų kolektyvas kėlė inkilus kartu su Valstybinės miškų urėdijos Veisiejų regioninio padalinio vadovu ir girininku prie Ančios ežero esančiame Veisiejų girininkijos miške. Druskininkų pareigūnai skyrė laiko savo vidinio kiemelio tvarkymui ir ten pat iškėlė inkilus, Birštono – šalia komisariato esančiame parkelyje, Prienų – Revuonos parke ir savo kieme esančiame ąžuole, Varėnos – kartu su Dainavos girininkijos atstovais Varėnos miške.

Policijos pareigūnai sako, jog šia akcija nori prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir aplinkos gerbūvio, o kelių „ereliams“ ir „gaideliams“ priminti, kad nors greičio matuokliai išjungti, policija nuolat aktyviai vykdo greičio kontrolę keliuose ir netoleruoja greičio pažeidėjų.

Alytaus apskrities VPK informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.