Ar skiriasi „Už Alytų“ bendražygių keliai?

Jau kuris laikas Alytaus miesto politiniuose užkulisiuose netyla kalbos, jog netrukus skirtingais keliais ketina pasukti visuomeninio rinkimų komiteto „Už Alytų“ lyderiai, šią kadenciją vienoje frakcijoje savivaldybės taryboje dirbę – Tomas Pačėsas, Valius Micevičius ir Sigitas Leonavičius.

Esą iškart po antrojo rinkimų turo V. Micevičius ir S. Leonavičius į priešingą negu T. Pačėsas pusę ketina sukti dėl komitetą krečiančių vidinių nesutarimų ir ypač dažnai išsiskiriančių požiūrių, pavyzdžiui, kad ir dėl galimo siūlymo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus postą užimti Lietuvos centro partiją į savivaldos rinkimus Dzūkijos sostinėje vedusiai Laurai Radzevičiūtei, jei miesto meru taptų „Už Alytų“ kandidatas Gediminas Daukšys.

Kaip ten bebūtų, tačiau įdomių detalių būta ir daugiau. Pro kiek atidžiau rinkiminę kovą stebėjusių alytiškių akis nepraslydo komiteto „Už Alytų“ politinė reklama – nė viename rinkimų plakate šalia į merus deleguoto G. Daukšio nebuvo matyti nei V. Micevičiaus, nei S. Leonavičiaus, nors jiedu rinkiminiame sąraše užėmė gana aukštas – ketvirtą ir penktą – vietas.

Akylesni pasigedo ir judviejų bent menkiausios agitacijos ar palaikymo G. Daukšio atžvilgiu, be to, gerokai nustebo, kai netrukus po savivaldos rinkimų rezultatų paskelbimo socialiniame tinkle „Facebook“ S. Leonavičius pasveikino pagrindinius politinius konkurentus – Alytaus miesto socialdemokratus – pasiekus aukštus rezultatus rinkimuose, užsiminė apie jų kandidato Nerijaus Cesiulio galimą pergalę antrajame ture.

Pačių „Už Alytų“ atstovų pasiteiravus apie susiklosčiusią situaciją ir galimus nesutarimus, šie nedaugžodžiavo, mįslingai siūlė palaukti rinkimų antrojo turo baigties, kuomet viskas susidėlios į savas vietas, o situacija, esą, taps gerokai aiškesnė.

„Dažnai politikoje požiūriai skiriasi, bet keliai – ne. Tai tik kalbos, nežinau kas ir kokiu tikslu jas skleidžia. Šiuo metu visi esame „Už Alytų“ gretose“, – situaciją komentavo V. Micevičius.

„Nekomentuosiu, nes nežinau, ką galėčiau pakomentuoti. Aš kaip dirbau „Už Alytų“, taip ir dirbu. Pas mus viskas ramu, nebent pas Pačėsą paklauskite, gal jis daugiau kažkokių minčių turi“, – kalbėjo S. Leonavičius.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Už Alytų“ pirmininkas T. Pačėsas buvo dar nekalbesnis – pirmą kartą susisiekus telefonu, paprašė paskambinti vėliau, tačiau vėliau į skambučius nebeatsiliepė.

Viršelis – portalo Dzūkijosveidas.lt archyvo nuotrauka. Iš kairės: V. Micevičius, T. Pačėsas, S. Leonavičius.

3 komentarai apie “Ar skiriasi „Už Alytų“ bendražygių keliai?

  1. Kazkodel straipsnio autoriaus izvalgos labai jau skiriasi nuo Uz Alytu nariu komentarú. Cituojami zodziai neatitinka straipsnio minciu. Ir tikrai maciau mieste plakata, kur G. Daukšys kartu su Leonavicium. ir kas straipsnio autorius?

  2. Kandidato komanda tariasi, slaptai tariasi…. bet
    čia priena Cesiulis, ir sako.
    – Viską išgirdau ir dabar visiems papasakosiu.

  3. va taip ir būna su tomis susireikšminusiomis ir arogantiškomis “žvaigždėmis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *