Modernaus šokio čempionate – šokėjų iš Alytaus triumfas

Keturiolika – tiek kartų Alytaus miesto vardas skambėjo praėjusį savaitgalį Rokiškyje vykusio Lietuvos šou šokio ir modernaus šokio čempionato metu, puikiai pasirodžiusių šokių studijos „Aušrinė“ ir Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ šokėjų dėka.

Jos iš šio čempionato grįžo su 13 apdovanojimų bei parsivežė Lietuvos šou šokio ir modernaus šokio čempionato nugalėtojų taurę.

Vaikų šou solo kategorijoje I vietą iškovojo Tėja Krisiulevičiūtė („Aušrinė“), paauglių šou solo kategorijoje pirmoji vieta atiteko Rugilei Šimaitytei („Vakarė“). Suaugusių šou solo kategorijoje III vietą laimėjo Kamilė Balevičiūtė ( „Aušrinė“). Vaikų duetų grupėje pirmosios vietos laimėtojomis tapo Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Geležauskaitė („Aušrinė“).

Pirmąsias vietas vaikų didelių grupių kategorijoje ir suaugusiųjų didelių grupių kategorijoje ir II vietą suaugusiųjų mažų grupių kategorijoje iškovojo šokių studijos „Aušrinė“ šokėjos, o mažų vaikų kategorijoje (ikimokyklinis amžius) I vieta atiteko Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studijai „Vakarė“.

Mažų vaikų solo kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Liepa Vaičaitytė („Vakarė“). Modernaus šokio kategorijoje paauglių Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ didelei grupei atiteko pirmoji vieta, o šokių studijos „Aušrinė“ suaugusiųjų didelė grupė iškovojo pirmąją vietą.

Pasak šokių studijos „Aušrinė“ ir Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ vadovės Aušros Saulevičiūtės, džiugu, kad iš šio čempionato „Aušrinės“ ir „Vakarės“ šokėjos jau trejus metus iš eilės grįžta su  gausybe apdovanojimų.

„Gal kažkas  pagalvos, kad pasiekti tokių rezultatų yra paprasta, tačiau mums tai labai sudėtinga. Šis „Ido“ organizacijos renginys reikalauja labai aukšto techninio pasiruošimo ir profesionalumo. Jame dalyvauja tik stiprios konkurencijos nebijantys ir aukšto lygio kolektyvai, tad ačiū jiems, kad sudaro tokią konkurenciją“, –  priduria A. Saulevičiūtė.

Lietuvos šou šokio ir modernaus šokio čempionate dalyvavo net tik Lietuvos didžiųjų miestų šokio klubai, bet ir svečiai iš Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Renginyje dalyvauti gali ir užsieniečiai, tačiau atstovauti Lietuvai „Ido“ šou šokio čempionate gali tik lietuviai.

Daugybę apdovanojimų pelniusias šokėjas netrukus išvysime ir televizijos ekranuose. Šokių studijos „Aušrinė” šokėjos  dalyvaus televizijos projekte „Lietuvos talentai“.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *