Druskininkuose – išskirtinės Užgavėnių dūzgės

„Nesvarbu, koks bus oras Užgavėnių metu, jeigu jas švęsite Druskininkuose – tikrai nesušalsite“, – sako Užgavėnių šventės Druskininkuose organizatoriai. Pramogų aikštėje organizuojamos „Užgavėnių dūzgės 2019“ vyks jau ateinantį šeštadienį, kovo 2 dieną, nuo 14 valandos.

Šventės dalyviai ir žiūrovai galės pasijusti savotiško liaudies teatro dalimi, kuriame išjuokiama daugelis gyvenamojo meto negerovių, vyksta apeigos, turinčios išvaryti žiemos demonus ir pažadinti iš miego šalčio sukaustytą žemę, suteikti jai derlingumo galią.

Programoje raginama būti ne pasyviu stebėtoju, o pilnateisiu dūzgių dalyviu. Veiksmas prasidės ant „Žalio kilimo“ prie foto sienelės, šalia šventės lyderių – Lašininės ir  Kanapinės. „Jeigu norite pasirodyti žurnalų viršeliuose – „Žalias kilimas“ kaip tik jums“, – sako organizatoriai.

Galėsite vienas ar poroje dalyvauti linksmame persirengėlių „žiemašokių konkurse“, kuriame teks šokti įvairius šokius, o komisija vertins ir rinks pačius originaliausius šokėjus bei įteiks jiems vertingus prizus.

Jau trečius metus organizuojamos orientacinės varžybos „Didžiosios Moremonų paieškos 2019“, vienintelės tokios Lietuvoje, neleis nuobodžiauti, tereikia surinkti 3-5 draugų komandą ir turėti išmanųjį telefoną su specialia programėle. Laimėtojų lauks puikūs prizai, o Užgavėnių kostiumais persirengusiai arba išradingai pasipuošusiai komandai bus skirti papildomi taškai.

Neatskiriama šventės dalis Druskininkuose – vaišės – šiupinys, įvairūs blynai, mėsa, kurių bus verdama tiek, kad niekam nepritrūktų, o Vilniaus alėjoje šurmuliuos užsigavėjimo kermošius, koncertuos atlikėjas Deividas Bastys.

Daugiau informacijos: www.druskininkukulturoscentras.lt.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *