Parodoje „Adventur“ pristatytos Alytaus krašto turizmo naujovės ir galimybės

Alytaus turizmo ir informacijos centro atstovai sugrįžo iš 7-osios tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „ADVENTUR 2019“, sausio 25-27 dienomis vykusios Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Renginyje dalyvavo visi, besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai bei ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.

Šių metų parodos „ADVENTUR“ tema buvo skirta potyrių turizmui. Joje patyrę keliautojai, turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai dalinosi patarimais ir neįkainojamais asmeniniais atradimais kelionių metu.

Visos parodos metu Alytaus turizmo informacijos centras dalino informaciją apie Alytaus krašto turizmo galimybes, akcentavo naujoves, supažindino su vyksiančiais renginiais.

Stendo lankytojai buvo raginami ekskursijose atrasti naujas ir nepažintas mūsų krašto vietas, keliauti Šv. Jokūbo keliu, „Meilės pėdsakais Alytuje“ bei kitais maršrutais ir patirti įdomių įspūdžių.

Šiais metais Alytaus turizmo informacijos centras kartu su Elko (Luko) miestu vykdo bendrą projektą „Paveldui draugiško turizmo Lietuvos ir Lenkijos pasienyje skatinimas”, todėl bendrame stende pristatė Alytaus krašto ir Elko kultūros ir gamtos paveldo objektus. Šių vietovių istorija, kultūra bei gamta yra turtinga ir neabejotinai verta turistų dėmesio.

Stendo lankytojai turėjo galimybę pamatyti elektroninę knygą, pasakojančią apie 34 Alytaus krašto ir 26 Elko kultūros ir gamtos paveldo objektus. Skubantys grožėjosi šių objektų vaizdais reklaminiame vaizdo klipe. Kiekvienas norintis galėjo pasitikrinti savo žinias apie Alytų ir Elką – turizmo informacijos centras kvietė tai daryti labai smagiu būdu – sukant „Laimės ratą“.

Ši gidės Birutės Malaškevičiūtės organizuota viktorina sulaukė ypatingai didelio lankytojų susidomėjimo, o jos laimėtojams teko projekto metu pagaminti Alytaus ir Elko suvenyrai. Beje, šiai pramogai neatsispyrė ir Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, parodos metu aplankęs Alytaus ir Elko stendą.

Parodoje prisistatė daugiau nei 300 dalyvių iš 19 šalių. Per tris dienas ją aplankė apie 29 tūkst. žmonių, ieškančių ne tik įkvėpimų savo kelionėms, bet ir pigesnių pasiūlymų.

Alytaus turizmo informacijos centro informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *