Ledo skulptūrų festivalyje Druskininkuose – M. K. Čiurlionio paveikslų tema

Druskininkai kviečia pasigrožėti nuostabia ledo pasaka! Sausio 26-27 dienomis kurorte, Gydyklų parke, vyks ledo skulptūrų festivalis. Planuojama jį rengti kasmet, kad taptų tradiciniu reginiu kurorte.

Miesto gyventojus ir svečius stebins išskirtinės, magiškos ledo skulptūros, kurias pjaustys ir ornamentuos profesionalūs menininkai iš Lietuvos, Indonezijos ir Vokietijos: Vytas ir Kęstutis Musteikiai, Mindaugas Junčys, Vidas Simonavičius, Laimis Čepėnas, Kęstutis Keparutis, Gintaras Mykolaitis, Vidas Steponavičius, Robertas Keliauskas, Vokietijos skulptorius – Bernd Winter ir skulptorius iš Indonezijos – I Made Sutama.

Sutemus skulptūros bus apšviestos ir sužėrės visu grožiu.

Sausio 26 d-ąją susirinkusieji galės stebėti menininkų techninio pasiruošimo ir kūrybinio darbo pradžią, sekančią dieną – kūrybinį procesą bei šio proceso rezultatus – ledo skulptūrų ekspozicijas, išdėstytas Druskininkų gydyklų parke.

Druskininkai – iškiliojo M. K. Čiurlionio miestas, jo kūrybos ir ramybės oazė, tad skulptūrose bus atskleisti menininko kūrybos momentai: festivalio metu bus sukurta 12 didelių ledo skulptūrų M. K. Čiurlionio „Zodiakai“ tema, siejamų su Naujųjų metų pradžia, vaizduojančių 12-a mėnesių ir 14-a mažųjų skulptūrų M. K. Čiurlionio „Pasaka. Karaliai“ tema.

Ledo skulptūrų ekspozicijomis bus galima grožėtis ir lankytis – iki kol gamtinės sąlygos joms leis išsilaikyti.

Druskininkų savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.