Alytaus mieste įrengiamoms reklamos iškaboms – griežti reikalavimai

Įvairaus turinio reklama – neatsiejamas miesto elementas. Alytaus miesto savivaldybė jau beveik pora metų vertina reklamos iškabų, stendų estetiką ir teisėtumą. Šio vertinimo rezultatas – ne tik įteisinta, bet ir sutvarkyta miesto reklama.

Savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus specialistai atėjusiems leidimų taip pat negaili ir patarimų estetiniu požiūriu – mat daug smulkių įmonių negali sau leisti profesionalaus dizainerio ar architekto paslaugų.

Pasitaikė reklamos ir su klaidomis, apsilupusių, apgadintų bei neveikiančių įmonių stendų. Išorinės reklamos teisėtumo ir jos būklės patikrinimai – paskata neteisėtą reklamą įteisinti, o prastos būklės – sutvarkyti.

„Tikrinti pradėjome visų pirma siekdami sukontroliuoti nelegalią  arba jau neveikiančių įmonių reklamą. Patikrinus visą miestą daug senos neaktualios reklamos neliko, o kai kuriose vietose ją pakeitė nauja, žymiai patrauklesnė reklama ir tai neabejotinai prisideda ne tik prie miesto, bet ir prie įmonių įvaizdžio.

Asmeniui kreipiantis dėl leidimo įrengti išorinę reklamą ir pateikiant  iškabos projektą, mūsų specialistai neatsisako patarti dėl estetikos, visuomet suderiname su kalbos tvarkytoja, taigi padedame išvengti ir klaidų“, – teigia Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėja Vilma Bartusevičienė.

Leidimas įrengti išorinę reklamą gali kainuoti vidutiniškai apie 20 eurų, tačiau tai priklauso ir nuo reklamos dydžio. 2015 m. išduoti 135 leidimai įrengti išorinę reklamą, 2016 m. – 123, 2017 m. – 240 leidimų, 2018 – 168 leidimai.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Alytaus mieste įrengiamoms reklamos iškaboms – griežti reikalavimai

  1. Žinoma, jog reklama turi atitikti reikalavimus. Juk ji daro didelę įtaką ir formuoja nuomonę įvairaus amžiaus grupių žmonėms. Tiek turinys, tiek pateikimo būdas privalo būti kruopščiai apgalvoti, tad tokiam darbui parenkami profesionalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.