Alytuje rinksis geriausi Lietuvos šauliai – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Nuo šiol visos šaudymo pneumatiniais ginklais varžybos vyks ne kuriame nors kitoje Lietuvos vietoje, o būtent Alytuje. Organizuoti ne mažiau kaip 5 sporto stovyklas Alytuje Lietuvos šaudymo rinktinės sportininkams ir ne mažiau kaip 8 įvairaus amžiaus rinktinių varžybas – būtent tai yra numatyta viename iš trečiadienį Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus ir Lietuvos šaudymo sporto sąjungos prezidento Antano Keršulio pasirašytos bendradarbiavimo sutarties punktų.

„Tikimės, kad šaudykloje esantis inventorius bus naudojamas ne tik alytiškių, bet ir respublikos reikmėms, šios sporto šakos sportininkams pasirengti. Susidomėjimas šaudymu Alytuje yra išties didelis – ši sporto šaka populiari ne tik tarp jaunimo. Šaudymas populiarus ir tarp Šaulių sąjungos narių“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Adomas Andrušaitis.

Lietuvos šaudymo sporto sąjungos prezidentas Antanas Keršulis, paklaustas, kodėl bendradarbiavimo sutartį buvo nuspręsta pasirašyti būtent su Alytaus miesto savivaldybe, teigė, kad Dzūkijos sostinė turi šalyje geriausią šaudymo sportui skirtą bazę, kurioje kasmet vyksta Lietuvos šaudymo sporto sąjungos organizuojamas Lietuvos šaudymo pneumatiniais ginklais čempionatas.

„Alytaus sporto ir rekreacijos sporto centro pneumatinių ginklų šaudykla yra viena šiuolaikiškiausių Lietuvoje. Čia visuomet malonu organizuoti renginius“, – sakė A. Keršulis. Anot jo, Lietuvos šaudymo sporto sąjunga turi sportininkų, kuriems reikalinga pagalba ir parama, kurią vadovaudamasi pasirašyta sutartimi, užtikrins Alytaus miesto savivaldybė, o Lietuvos šaudymo sporto sąjunga rūpinsis šaudymo renginių organizavimu.

Anot A. Keršulio, 2019 metais be Lietuvos šaudymo pneumatiniais ginklais čempionato, Alytuje planuojama organizuoti sporto stovyklas, kuriose dalyvauti bus pakviesti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių sportininkai.

Alytaus miesto savivaldybės ir Lietuvos šaudymo sporto sąjungos pasirašytoje sutartyje numatyta, kad minėta sąjunga įsipareigoja teikti metodinę pagalbą miesto sporto įstaigoms, rengiančioms jaunuosius šaulius, pagal galimybes organizuoti ne mažiau kaip 5 sporto stovyklas Alytuje Lietuvos šaudymo rinktinės sportininkams ir ne mažiau kaip 8 įvairaus amžiaus rinktinių varžybas.

Alytaus miesto savivaldybė –įsipareigojo finansuoti jaunųjų šaulių ugdymo procesą, pagal galimybes skirti finansavimą būtinai įrangai ir inventoriui įsigyti, pagal galimybes teikti informaciją apie šaudymo sportą informavimo priemonėse ir  paskirti atsakingą asmenį, kuris bus atsakingas už bendradarbiavimą.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *