Brazilija alsuojantis „Samba da Minha Terra“ kvartetas surengs pasirodymą Alytuje

Tarptautinė grupė „Samba da Minha Terra“ surengs koncertą Dzūkijos sostinėje – braziliški ritmai ir dainos skambės Alytaus miesto teatro scenoje jau sausio 30 dieną.

„Samba da Minha Terra“ – tai jungtinis brazilų muzikantų ir lietuvės vokalistės projektas. Kiekvienas jų jaučia asmenišką ryšį su braziliška muzika dėl skirtingų patirčių. Bosistas Matheus Nicolaiewsky , gitaristas Djamen Farias ir vokalistė Eglė Petrošiūtė susipažino Nyderlanduose, kur visi intensyviai studijavo džiazo muziką ir įsigilino į improvizacijos meną.

Tuo pat metu tyrinėdami ir brazilišką muziką, januoliai suprato, kad joje tiek grožio ir laisvės, kad jie negali nebūti to dalimi. Kažkada trijulė pradėjo nuo įdomiausių ir gražiausių per pastaruosius metus rastų brazilų kompozitorių ir folk kūrinių, o šiandien programoje – ir jų pačių dainos. Jaudinantys samba, samba funk, bossa, baião, partido alto ir kiti ritmai įtraukia jau nuo pirmų perkusijos dūžių, o kur dar po kelių taktų prasidedančios nepaprasto grožio melodijos!

Žodis terra šiuo atveju reiškia žemę arba šalį, didžiausią Pietų Amerikoje – Braziliją. Dėl daugybės vingių šios šalies istorijoje šiandien šis milžiniškas kraštas yra tikras kultūrų katilas, kuriame kunkuliuoja skirtingos tradicijos, kalbos ir muzika.

Projekto „Samba da Minha Terra“ muzikantai savo koncertu trokšta publikai atskleisti neatrastas, intriguojančias ir stebinančias Brazilijos kultūros puses. Įtraukiantys ritmai ir jausmingos istorijos iš skirtingų Brazilijos regionų, muzika kelianti daug emocijų ir priverčianti pasijusti laimingu – tokia muzikinė kelionė po terra laukia klausytojų.

Ypatingas šio projekto svečias – unikalus būgnininkas, perkusininkas, dainininkas ir tikras šoumenas Fernando Paiva Da Silva iš Brazilijos, kuris per ilgą savo karjerą yra ne tik pats surengęs gausybę originalių projektų, bet ir grojęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Joe Zawinul, Lionel Ritchie, Hermeto Pascoal, Toninho Horta, Marc Murphy, Raul De Souza, Vienna Art Orquestra ir kitais garsiais atlikėjais. Fernando atliekami solo – tai spalvingi ir uždegantys mini šou, vien dėl kurių verta pamatyti šį projektą.

Grupės „Samba da Minha Terra“ koncertas Alytaus miesto teatre vyks sausio 30 d. (trečiadienį) 18 val. Bilietus galima įsigyti „Tiketoje“ ir Alytaus miesto teatro kasoje.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.