Komisija nusprendė, ką daryti su alytiškiams neįtikusia miesto egle

Dėl šeštadienį įžiebtos Kalėdų eglutės dekoracijų kokybės savivaldybėje direktoriaus įsakymu sudaryta komisija atliko savo darbą. Įvertinus sutartyje numatytų sąlygų vykdymą, komisijos nusprendė, jog eglutės dekoracijų kokybė neatitinka sutarties sąlygų, jas būtina pakeisti.

Tris metus galiojančioje sutartyje numatyta, jog bet kokias nekokybiškas dekoracijas privaloma per 24 valandas pakeisti naujomis, tad šiandien išsiuntus komisijos pretenziją, naujų dekoracijų laukiama dar šią savaitę.

Nuvilnijus alytiškių nepasitenkinimo bangai dėl eglutės panašumo į jau buvusią Plungėje, jos autorė, menininkė Jolanta Šmidtienė patvirtino, jog ji eglutę puošė pačios kurtomis dekoracijomis, kurių dalis iš tiesų panaudota Plungėje.

„Nuoširdžiai atsiprašau visų alytiškių už tai, jog laiku neinformavau apie šį faktą. Eglutei puošti naudojau savo pačios sukurtą konstrukciją, tad tame nemačiau nieko bloga ir jaučiuosi numatytą originalumo sąlygą išpildžiusi.

Labai džiaugiausi, jog alytiškiams turėjau galimybę papuošti didelę, net 15 metrų, eglę su daugybe angelo sparnų ir lempučių, dekoruoti aikštės fontaną bei apšvietimo stulpus. Sumanymą realizavome su kaupu – vietoje sutartyje numatytų 28 dekoracijų pakabinome net 40, nes eglę pastatėme aukštesnę. Kurdama vizualizaciją visuomet žinau, kad turėsiu pakoreguoti planus realybėje, derindama prie aikštės proporcijų bei techninių galimybių.

Iš 40 dekoratyvinių sparnų, tik 12 naudota 10 metrų eglutei Plungėje, kurios deja pasirodė perdažytos labai nekokybiškai. Šias konstrukcijas pažadu pakeisti nedelsiant, jau gaminame naujas, papildomai pridėsime blyksčių ir lempučių“, – susiklosčiusią padėtį komentavo J. Šmidtienė.

„Iš tiesų apmaudu dėl susiklosčiusios situacijos. Suprantame alytiškius, norinčius kad jų miesto eglutė būtų gražiausia. Ji yra tikrai graži, tą patvirtino ir meno ekspertai. Suprantame ir autorę, eglutės puošybą traktuojančią kaip procesą, kuriame išryškėja kūrėjo braižas. Kokybinių trūkumų netoleruojame ir šiuo klausimu susitarimas pasiektas. Džiaukimės artėjančiomis šventėmis ir vieni kitais. Šventinė nuotaika priklauso visų pirma nuo mūsų pačių, o eglutė yra tik nedidelė jos dalis“, – sakė Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Vienas komentaras apie “Komisija nusprendė, ką daryti su alytiškiams neįtikusia miesto egle

  1. Jeigu sventine nuotaika priklauso nuo musu paciu ir nekreipt i nekokybislai papuosta eglute tai kam uz ja moketi 30000 tuks euru uz tokia suma sakiau ir sakysiu miesyelenai patys pasipuostu egle

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *