Jubiliejinis grupės „el Fuego“ 10-mečio turas neaplenks ir Alytaus

Šie metai vaikinų grupei „el Fuego“ ypatingi. Analogų neturintis pop-klasikos projektas švenčia 10-ties metų jubiliejų ir rengia koncertinį turą po Lietuvą.

Nors per eilę metų kolektyvo sudėtis keitėsi, dabar grupėje esantys nariai nori tarti didelį „Ačiū“ operos solistams, kurie pradėjo „el Fuego“ veiklą – Eugenijui Chrebtovui, Tomui Pavilioniui ir Jonui Sakalauskui. „Ačiū“ jie nori pasakyti ir savo klausytojams, kurie liko ištikimi grupės muzikai.

Koncertinio turo metu „el Fuego“ aplankys 22 Lietuvos miestus ir miestelius, kur atliks visų laikų populiariausius kūrinius, širdis pakerėjusias, bei naujas, grupės narių autorines dainas.

Vaikinai išsikėlė pagrindinį tikslą – paruošti gražią, profesionalią ir kokybišką programą publikai, vertinančiai išlavintus balsus, jausmingas melodijas ir prasmingus tekstus. Koncertuose gyvai skambės populiariausios, senos ir žinoma – naujausios dainos: „Miserere“, „Žodžiai gyvenimui“, „Į pasaulio kraštą“ ir kitos.

„Mes mylime tai, ką darome, į dainavimą žiūrime kaip į širdžiai mielą veiklą ir  labai stengiamės, kad šį jausmą pajaustų klausytojai. Klausytųsi ir mėgautųsi“, – šypsosi „el Fuego“ grupės narys Paulius Bagdanavičius.

„Kiekvieni metai žymi brandą, kuri atsispindi kūryboje. Man be galo didelis malonumas būti šio projekto dalimi. Taigi turo  koncertuose klausytojams bandysime atiduoti visą savo šilumą, pagarbą vien už tai, kad „el Fuego“ jų dėka švenčia jubiliejų“, – kalbėjo grupėje dainuojantis Rokas Spalinskas.

Šiais  metais, prie projekto prisijungė naujas, tačiau visiems tikrai pažįstamas narys – Gražvydas Staigvilas. Vaikinas jaunas, ambicingas ir veržlus, tad jo siekis – dar labiau sustiprinti grupę vokaline prasme bei įnešti naujų savo kūrybos dainų į „el Fuego“ repertuarą.

Atlikėjai savo 10-mečio turo koncertą lapkričio 24 d. (šeštadienį) 17 val. surengs Alytaus kultūros ir komunikacijos centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *