Žirgų gatvės daržininkams teks išsikelti

Pasodinus ąžuolus vietoje Raudonkalnio gatvėje buvusių daržų, Alytaus miesto savivaldybė imasi tvarkyti dar vieną teritoriją. Artimiausiu metu planuojama Žirgų gatvėje esančioje šiltnamiais ir kitais laikinais statiniais savavališkai apstatytoje žemėje suformuoti sklypus ir sutvarkius juos grąžinti teisėtiems savininkams.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjos Vilmos Bartusevičienės, šiuo metu yra pradėtas rengti valstybinės žemės sklypų Žirgų gatvėje formavimo ir pertvarkymo projektas. Šio projekto  tikslas – suformuoti naujus kitos paskirties žemės sklypus ir nustatyti naudojimo būdą – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos, perduoti savininkams neatlygintinai nuosavybėn žemės sklypus individualiai statybai.

Kol rengiamas minėtas projektas Alytaus miesto savivaldybė prašo alytiškių atlaisvinti  naudojamus sklypus ir nugriauti sklype esančius statinius, nevykdyti jokios veiklos ir geranoriškai pagal galimybes sutvarkyti teritoriją.

Alytaus miesto savivaldybė atkreipia gyventojų dėmesį, kad 2019 m. bus formuojami nauji kitos paskirties žemės sklypai, vykdomi tvarkymo darbai, neatsižvelgiant į tai, ar teritorija atlaisvinta ar ne.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *