Teismo verdiktas: Alytaus miesto savivaldybė privalo sumokėti daugiau kaip 340 tūkst. eurų

Šią savaitę baigėsi teismai dėl Žaliosios gatvės projekto tarp Alytaus miesto savivaldybės ir statybų bendrovės „Kaminta“. Savivaldybė Žaliojoje gatvėje darbus atlikusiai „Kamintai“ privalo sumokėti daugiau kaip 340 tūkst. eurų.

Teisminiai ginčai tarp Alytaus miesto savivaldybės ir bendrovės „Kaminta“ prasidėjo po to, kai pastaroji į teismą kreipėsi dėl išsiskyrusių nuomonių, už kokią dalį atliktų papildomų darbų, neaptartų pradinėje sutartyje, turi sumokėti savivaldybė.

Anot Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto Sigito Stumbro, pinigai įmonei nebuvo sumokėti, nes tam nebuvo pagrindo. „Rangovas darbus atliko ne pagal projektą nors teigia, jog jie neprieštarauja projekto sprendiniams“, – situaciją komentavo S. Stumbras.

Prasidėjus teisminiams procesams, UAB „Kaminta“ iš Alytaus miesto savivaldybės prašė priteisti 464 833,88 Eur. Pirmos instancijos teismui šią sumą sumažinus iki 276 296,06 Eur, apeliacinis teismas padidino iki 340 947,09 Eur. Daugiau kaip 123 tūkst. Eur teismas atmetė kaip nepagrįstus.

„Tai, kad nebuvo pripažinti tie darbai, kurių, mūsų vertinimu, ir nereikėjo – leido sutaupyti. Tokią teismo nutartį iš esmės laikome teigiama“, – ginčo baigtį komentavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė.

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.