Alytaus ligoninė įsigijo naują magnetinio rezonanso tomografą

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės pacientų taip laukiamo magnetinio rezonanso tomografo pirkimo procedūra užbaigta – pasirašyta pirkimo sutartis su UAB „Arbor Medical Corp“. Ligoniams reikalingos paslaugos bus pradėtos teikti dar šiais metais.

„Džiaugiamės, jog pagaliau šis klausimas išsisprendė. Nors visada buvo nenorinčių pirkti naują įrangą ligoninei ir siūlomos įvairios alternatyvos, jos galų gale pasirodė neefektyvios ir per brangios, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė. – Naujoji įranga nupirkta, belieka ją sėkmingai sumontuoti, bet čia jau tiekėjo pareiga ir atsakomybė“.

Magnetinio rezonanso tomografu kasmet atliekama apie 5 tūkstančiai tyrimų, jie yra labai reikšmingi onkologinių ligų profilaktikai.

Senasis magnetinio rezonanso tomografas buvo naudojamas jau 10 metų ir jo remontui buvo reikalingos papildomos lėšos vos ne kiekvienais metais. Tikimasi, kad naujoji įranga tarnaus ilgai – jai ne trumpesnė kaip 60 mėnesių garantija.

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė yra didžiausia Alytaus regiono sveikatos įstaiga. Magnetinio rezonanso tomografas – ligoninės medikams būtinas darbo įrankis, jis padeda tiksliau ir greičiau nustatyti diagnozę sveikatos problemų turintiems pacientams.

Naujoji įranga Alytaus miesto savivaldybei kainavo 1 042 999,92 Eur.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *