Trumpam sugrįžtantis Darius Mileris-Nojus Alytuje surengs tris koncertus per vieną dieną

Darius Mileris- Nojus trumpam grįžta į Alytų ir kviečia alytiškius spalio 4 dieną į tris susitikimus mikrorajonuose. Vakare po darbų Dainavos, Putinų ir Vizdgirio mikrorajonų gyventojai turės puikią galimybę pasiklausyti gyvos muzikos, pabendrauti su Nojumi savo gyvenamojoje aplinkoje.

Nojus gyvena ir dirba Airijoje, tačiau jis yra išlaikęs glaudų ryšį su Alytumi ir čia gyvenančiais žmonėmis. Dažnai grįžta į Alytų ir čia koncertuoja. Miesto dienų metu vykusiame Pasaulio alytiškių sambūryje už išlaikytą ryšį su Alytumi ir jo garsinimą Darius Mileris (Nojus) tapo Alytaus miesto ambasadoriumi.

Sambūryje Nojus taip pat dalijosi mintimis, kaip Alytus gali tapti skambančiu ir dainuojančius miestu rengiant gyvos muzikos vakarus. Jis norėtų, kad Alytuje gimtų tradicija muzikuoti susiburiant įvairiose miesto vietose: kavinėse, parkuose, viešosiose erdvėse ar kitur. Todėl neilgai trukus norai virsta realybe ir persikelia į alytiškių gyvenamąją aplinką.

„Išgirdus žodį „Alytus“ man kaskart atgyja gimtinės ilgesys ir stipriau pradeda plakti širdis. Stipriosios Alytaus ypatybės – gera geografinė padėtis, visai arti Vakarų Europos. Aktyvi ir stipri moksleivių popamokinė veikla, liaudies muzikos kolektyvai, optimalus miesto dydis, trumpas susisiekimo laikas, yra parkų, sporto arena, teatras, Rotušės aikštė, Baltosios rožės tiltas. Alytus gražėja ir tvarkosi. Todėl noriu susitikti su žmonėmis jų gyvenamojoje aplinkoje, kad pabendrautume apie muziką, muzikuojančius žmones, ir atlikčiau keletą savo dainų“, – teigia muzikantas Darius Mileris (Nojus).

Susitikimai mikrorajonuose su alytiškiais vyks:

17.30 val. žalioje erdvėje šalia Vilties g. 22 namo (Dainava);

18.30 val. žalioje erdvėje šalia Lauko g. 17 namo (Putinai);

19.30 val. – VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centre, Jaunimo g. 3 (Vidzgiris).

Kviečiame visus gyventojus dalyvauti!

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *