Bendrovės „Kreiner“ sėkmės priežastis – dėmesys klientams ir paslaugų kokybei

Iš kairės: Arūnas Pauža, Robertas Gervelis, Vaidas Zelenius

Moderni ir šiuolaikiška, nuolat tobulėjanti, su konkrečiais tikslais ir idėjomis, kaip juos pasiekti, subūrusi profesionalių ir atsakingų darbuotojų komandą – tokia šiandien yra stogų dengimo paslaugas teikianti bendrovė „Kreiner“.

Prieš maždaug dešimtmetį alytiškio Roberto Gervelio įkurta įmonė dirba ir yra gerai žinoma visoje Lietuvoje. Anot paties vadovo, verslo sėkmę lėmė ir atlaikyti konkurenciją padėjo atsakingas požiūris į klientus, išskirtinis dėmesys paslaugų kokybei.

„Į visas situacijas reikia žiūrėti mažo vaiko akimis – analizuojant aplinką, stengiantis pažinti ir mokytis. Visada verta pasinaudoti patyrusių žmonių patarimais, tačiau sprendimus ir atsakomybę už pasekmes, privalu priimti pačiam.

Jei tik pasakysi: „Viską žinau“, nesėkmė – garantuota. Tą teko patirti ir pačiam. Sėkmingai veiklai būtina išmanyti finansų valdymą, suvokti rinkodaros, pardavimų, logistikos ir gamybos harmoniją“, – patarimų negaili R. Gervelis.

Jo vadovaujama bendrovė „Kreiner“ ne tik siūlo stogo dengimo paslaugas, bet ir prekiauja stogo dangos komplektais, moderniomis programuojamomis staklėmis atlieka skardos lankstymo darbus.

Savo klientams „Kreiner“ siūlo tik aukštos kokybės skardines stogo dangas, keramines čerpes, guminę EPDM dangą. Stogo dangas įmonė importuoja tiesiogiai iš užsienio gamintojų, todėl gali pasiūlyti patraukliausias kainas, kokybę patvirtinančius dokumentus, garantiją, net galimybę grąžinti prekių perteklių.

„Mūsų tikslas – įsigilinti į klientų norus ir poreikius, suteikti visapusišką konsultaciją, pasiūlyti geriausią stogo renovacijos sprendimą ir kainą. Pas mus nėra standartinių prekių ir paslaugų, nes kiekvienas mūsų klientas – išskirtinis ir svarbus.

Atvykstame į vietą, patariame, išmatuojame, suskaičiuojame, visada įvertiname, kaip greitai ir sklandžiai galėsime atlikti darbus. Jei klientas stogą dengiasi pats – konsultuojame. Trumpiau tariant, rūpinamės juo tol, kol į stogą įsukamas paskutinis varžtelis“, – sako R. Gervelis.

Daugiau informacijos apie UAB „Kreiner“ veiklą www.kreiner.lt.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Bendrovės „Kreiner“ sėkmės priežastis – dėmesys klientams ir paslaugų kokybei

  1. vieni geriausių meistrų! šaunuoliai vyrai! pas mus namuose jų dengtas stogas, viskas liuks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *