Jau kitąmet Alytuje pradės veikti nauja gamykla

Akcinės bendrovės „Kauno grūdai“ naujos gamyklos statybos Alytaus miesto pramonės parko teritorijoje įsibėgėja. Išsinuomotame 4 hektarų sklype investicijos sieks apie 16 mln. eurų, čia veiks greitai paruošiamų produktų indeliuose gamykla.

Kaip portalui dzukijosveidas.lt sakė „Kauno grūdus“ valdančios bendrovės „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys, pirmąją produkciją planuojama išleisti jau kitų metų pradžioje, iki tol reikia suspėti ne tik užbaigti statybos darbus, integruoti įrangą, bet ir įdarbinti bei išmokyti personalą.

Gamyklos pastatas užims maždaug 6,7 tūkst. kvadratinių metrų plotą, čia ketinama įdiegti vieną didžiausių ir moderniausių fasavimo į indelius linijų Europoje, per metus pagaminsiančių maždaug 140 milijonų indelių įvairių produktų. Pradžioje bus įsteigta apie 40 naujų darbo vietų, gamybai įsibėgėjus gali prireikti iki 100 darbuotojų.

Statyti gamyklą Alytuje buvo nuspręsta, kai nebeliko galimybių plėstis nuo 2011 metų veikiančioje bendrovės gamykloje Kėdainiuose. Greitai paruošiamų maisto produktų poreikis pasaulyje didėja, todėl „Kauno grūdai“ nori stipriai padidinti jų gamybą.

Anot T. Barščio, Alytus investicijoms buvo pasirinktas dėl strategiškai patrauklios vietos, juolab, kad rajone bendrovė turi daugiau grūdų gamybinių bazių. „Žinome, kokie yra gyventojų lūkesčiai, o jie žino, kokie esame mes, kuo jiems galime būti naudingi. Esu kilęs iš Alytaus rajono, jaučiu norą investuoti į kraštą, kuriame užaugau, verslo investicijomis ir naujų darbo vietų sukūrimu prisidėti prie savo kraštiečių gerovės“, – sakė „KG Group“ vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *