„Domino“ teatro aktoriai Druskininkuose pasitiks ypatingai saldžią vasarą

Vienuoliktus metus profesionaliomis komedijomis visos Lietuvos žiūrovus džiuginantis „Domino“ teatras pradeda vasaros sezoną. Kaip ir kasmet, vasarą aktoriai nesiilsi – Druskininkų gyventojams ir svečiams pristatys keturis spektaklius! Teatro kolektyvas vasarą pasitinka ne tik pateikdamas daug staigmenų savo žiūrovams ir socialinių paskyrų lankytojams, bet ir su nauju šūkiu – „Saldi „Domino“ teatro vasara“.

Liepos 14 d. į Druskininkų „Eglės“ sanatoriją „Domino“ teatras atvyks su smagiausiu šou Lietuvos istorijoje – „Pats geriausias šou“. Liepos 28 d. druskininkiečiai išvys vieną populiariausių komedijų „Melagės“, kurioje vaidmenis kuria net aštuonios populiarios aktorės, o rugpjūčio 17 d. – kultinės komedijos „Pasiklydęs skambutis“ premjerą. Sezoną Druskininkuose rugpjūčio 25 d. užbaigs populiariausia „Domino“ teatro komedija „Striptizo ereliai“.

„Labai laukiu vasaros. Ne tik dėl to, kad turėsiu darbo „Domino“ teatre, bet pasiilgau šilumos ir kelionių. Jei tik galėčiau, aš keliaučiau visą laiką. Labai smagu bus susitikti su mūsų žiūrovais Druskininkuose“, – šypsosi aktorius Juozas Gaižauskas.

http://www.dominoteatras.lt/repertuaras/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *