Alytaus gimtadieniui paminėti – tradicinis žygis miesto dviračių takais

Jau 11 metus AB „Astra“ suburia alytiškius bendram tikslui – pasivažinėti Alytaus miesto dviračių takais. Šiemet visus – didelius ir mažus – kviečiame į žygį, skirtą Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Planuojama apdovanoti žygio dalyvius, kurie sugebės save pristatyti šiame kontekste.

AB „Astra“ ir jos partneriai „Pretendentas“ bei Alytaus profesinio rengimo centras birželio 17 d. 10 val. miestelėnus kviečia dviračių žygį pradėti nuo Didžiosios Dailidės ežerėlio – naujoje transporto stovėjimo aikštelėje prie pėsčiųjų dviračių tako, A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtos. Finišas – AB „Astra“ kiemelyje.

Maršruto metu planuojame aplankyti pačias gražiausias Nemuno pakrantes ir senvagę, dviejuose punktuose sustoti, gauti po specialų lipduką. Maršruto ir dviratininkų žygį prižiūrės ir lipdukus atitinkamuose pažymėtuose punktuose klijuos Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai.

Visus dalyvius, nuvažiavusius visą trasą ir gavusius lipdukus, žygio organizatoriai kviečia į AB „Astra“ kiemelį – jame dviratininkai galės atsigaivinti ir pailsėti. Žygio dalyvių lauks apdovanojimai ir siurprizai.

Įsidėmėtina, kad šį kartą planuojama apdovanoti tuos žygio dalyvius, kurie tradiciškai jau keli metai dalyvauja miesto dienų dviračių žygyje ir turi sukaupę nemažą lipdukų, ženkliukų, dalijamų žygio metu, kolekciją.

Anot šio dviračių žygio sumanytojo Semiono Bondarevo, žygio tikslas – ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais, atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą, bendruomenę.

Dviračių žygio dalyviai registruojami tel. (8 315) 55 153  darbo dienomis: pirmadienį-ketvirtadienį nuo 8 iki 17 valandos, penktadienį – nuo 8 iki 15.45 valandos. Registruojantis būtina pateikti vardus ir amžių.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Jakubauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *