Paskelbta Alytaus miesto šventės programa

Birželio 15–17 d. Dzūkijos sostinė Alytus švęs miesto gimtadienį. Tris dienas alytiškius ir miesto svečius džiugins įvairių muzikos atlikėjų koncertai, sporto rungtys ir pramogos, jose kiekvienas alytiškis ir miesto svečias ras sau tinkamą ir mielą pramogą.

Birželio 15 d. vakaras prasidės jau tradicija tapusia eisena pavadinimu „Myliu Alytų!“ Nuotaikingi ir spalvoti įmonių, įstaigų, organizacijų veiklos pristatymai išskirtinai papuoš miestą ir sulauks alytiškių ir miesto svečių dėmesio. Dar nespėjusius užsiregistruoti kviečiame rašyti el. paštu: alytausgimtadienis@showart.lt

Didžiojoje Rotušės aikštės scenoje iškilmingo šventės atidarymo metu bus įteiktos Alytaus miesto garbės piliečio regalijos, išdalytos savivaldybės kultūros premijos, vyks „Žurnalistų plunksnos“ apdovanojimai. Vakaro koncerto metu skambės visiems alytiškiams gerai žinomos grupės „Joke“ dainos, į sceną užlips Egidijus Sipavičius, Monika Linkytė, o vakarą vainikuos svečiai iš Latvijos – „Carnival Youth“.

Penktadienį į Miesto sodą atvyks kino karavanas. Jis po atviru dangumi nuo 22 val. rodys filmą „Maria Callas: savais žodžiais“, o prie Mažosios Dailidės ežerėlio net tris kartus (21.30, 22.30, 23.30 val.) galima bus išvysti įspūdingą Ugnies ir pirotechnikos šou.

Birželio 16-ąją, šeštadienį – antrąją Alytaus miesto šventės dieną – Pasaulio alytiškių sambūris kviečia po visą pasaulį išsibarsčiusius miestelėnus sugrįžti namo – į Alytų! Miesto sodas visus,  mylinčius pasakas ir jų herojus, pakvies į organizuojamą Pasakų festivalį. Jame netrūks vaikų ir jaunųjų atlikėjų pasirodymų, vyks diskusijos apie vaikystę ir tėvystę, bus kuriamos, piešiamos ir vaidinamos pasakos, koncertuos aktorius ir dainininkas Gediminas Storpirštis. Tuo tarpu Rotušės aikštėje alytiškius ir miesto svečius kvies aktyvaus sporto erdvė.

Nuo 21 val. didžiojoje Rotušės aikštės scenoje vyks gyvo garso koncertas, skambės „Biplan“, Beatrich, Nojaus su grupe ir „Beissoul & Einius“ koncertas. Vidurnaktį dangų nušvies šventinis fejerverkas. Nuo 22 val. Miesto sode vyks tylioji diskoteka, joje kiekvienas galės klausytis sau patinkančios muzikos.

Birželio 17-osios, sekmadienio dienos, programa visus norinčius ir galinčius miestiečius ir svečius kvies į spalvotą pramoginį bėgimą, o šventė pasibaigs Miesto sode baigiamuoju koncertu.

Visų trijų šventinių dienų metu nuo 10 val. S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje šurmuliuos šventinė mugė, o šalia Laisvės Angelo bus įsikūrusi vaikų pramogų sala.

Renginio organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *