Druskininkiečių šeimos susibūrė į klubą

Projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ sėkmingai pradėjo savo veiklas ir mokymus. Gegužės 8 d. ir 16 d. vyko pirmieji šeimų klubo susitikimai, taip pat projekto veiklos buvo pristatytos Viečiūnų bendruomenėje šeimos šventės metu.

Šeimų klubo tikslas – skatinti bendruomeniškumą, gerosios patirties dalijimąsi, kurti ir palaikyti asmeninius socialinius ryšius su kitomis šeimomis bei suburti jų tinklus, o plačiąja prasme – kurti šeimąEgzistuojančios tradicijos, ritualai, socialiniai veiksmai ir kitos šeiminės praktikos įtraukia šeimos narius, draugus ir kitus asmenis bendruomenėje bei suburia bendrai jų veiklai.

Apie šeimų klubo svarbą ir esantį poreikį Druskininkų savivaldybėje, įrodė gausus būrys susirinkusių mamyčių su vaikučiais ir dalyvavusių klubo veiklose. Praktiniame užsiėmime „Pasitinkam gyvenimą su spalvomis“ (lekt. Gulnara Kupčinskienė) buvo gaminamos dovanėlės tėčio dienai. Susitikimo metu vyravo nuoširdus ir šiltas bendravimas, patirčių dalijimasis bei paliko teigiamus įspūdžius vaikučiams ir mamytės. Mamytes ir tėvelius kviečiame prisijungti prie šeimų klubo veiklų, sekantis susitikimas planuojamas birželio 5 – 12 dienomis.

Šeiminės praktikos ne tik sukuria bendrumą, nusakomą šeimos patirtimi arba šeimos jausmu, bet ir tampa sąmoningos šeimos pagrindu. Jeigu norite pažinti savo šeimą kitoj aplinkoj, atrasti naujus bendravimo ir bendradarbiavimo būdus, dalintis patirtimi su kitomis šeimomis, drauge kurti savo šeimos tradicijas ir gerai praleisti savaitgalį, kviečiame registruoti į šeimos stovyklas, kurios vyks birželio 8 – 10 ir liepos 9-11 dienomis.

Išsamesnė informacija teikiama tel. Nr. 8 611 94581 arba el. p.: dspcentras@gmail.com socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“.

Projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ įgyvendinamas Europos socialinio fondo lėšomis, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Druskininkų savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *