Alytuje Lietuvos rinktinės laukia Europos futbolo čempionių iššūkis

Alytuje įpusėja pirmą kartą mūsų šalyje vykstančio Europos merginų (iki 17 metų) futbolo čempionato finalinės varžybos. Antradienį Alytaus stadione rungtyniaus Europos čempionės Vokietijos futbolininkės, kurios patikrins Lietuvos merginų galimybes, o taip pat vyks Ispanijos ir Lenkijos dvikova.

Alytuje praėjusią savaitę jau vyko dvejos rungtynės – susitiko Lietuva ir Olandija bei Ispanija ir Anglija. Nepaisant to, jog mūsiškės neprilygo varžovėms ir praleido nemažai įvarčių, Alytaus stadione palaikymo skanduotės nenutilo ir rungtynių pabaigoje.

„Buvo nuostabu matyti tiek žiūrovų stadione ir jų palaikymą. Po rungtynių kai žaidėjos ir žiūrovai paplojo vieni kitiems, tai buvo jaudinantis momentas. Malonu matyti, jog aistruoliai palaikė merginas nepaisant rezultato. Esu labai dėkinga jiems“, – sakė Lietuvos komandos trenerė Ieva Kibirkštis.

Alytus teigiamą įspūdį paliko ir Olandijos strategei Marleen Wissink. „Žaisti Alytuje buvo smagu, čia gera aikštė ir atmosfera, draugiški žmonės. Viskas buvo gerai“, – kalbėjo buvusi garsi vartininkė, kuri kaip žaidėja dukart laimėjo Europos čempionių taurę ir penkiskart – Vokietijos čempionatą.

Gegužės 15-ąją Alytuje bus sužaistos dar dvejos rungtynės, po kurių paaiškės, kurios komandos keliaus į čempionato pusfinalį. Nuo 13 val. miesto stadione rungtyniaus pirmaujanti žemyno vicečempionė Ispanija ir kaimyninės Lenkijos komanda. 19 val. Vokietija susitiks su Lietuvos futbolininkėmis. Mūsų rinktinės dvikovą tiesiogiai transliuos LRT televizija Kultūros kanalu.

Sporto mėgėjų laukia ne tik įdomios rungtynės ir dovanos – prieš kiekvienas rungtynes žiūrovams į tribūnas siunčiami futbolo kamuoliai – bet ir pramogos mieste. Antradienį Rotušės aikštėje nuo 10 iki 18:15 val. veiks čemponato fanų zona su futbolu ir kitomis atrakcijomis bei galimybė laimėti prizų.

Gegužės 18 d. Alytuje vyks čempionato pusfinalis, gegužės 21-ąją – rungtynės dėl trečios vietos ir kelialapio į Pasaulio čempionatą. Kitos Europos WU17 čempionato finalinio etapo rungtynės vyks Marijampolėje. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt“.

Video iš čempionato pirmos dienos Alytuje:

https://www.youtube.com/watch?v=b8ApSQ5t4IE


Čempionato talismano Lapės Snapės kelionė po Alytaus mokyklas:

https://www.youtube.com/watch?v=ZU1K1OFE_u4

F. Augustino nuotr.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.