Natūrali kosmetika – efektyvu ir saugu

„Dauguma įsitikinę, jog niekas neleistų kosmetikos gamyboje naudoti kenksmingų medžiagų ir gamintojai jų nenaudoja. Deja, realybė kitokia. Masinės kosmetikos gamyboje dažnai naudojamos pigios cheminės medžiagos, kurių dauguma kenkia ne tik žmogaus odai ar plaukams, bet visam organizmui“, – sako lietuviškos natūralios kosmetikos VIVI kūrėja Roma Macikienė.

Anot jos, natūralios kosmetikos gamintojai taip pat neišsiverčia be kai kurių cheminių medžiagų, tačiau naudoja jų labai mažai ir tik tas, kurios nėra kenksmingos, išgaunamos iš augalų.

Natūralių kosmetikos gaminių receptūros gana paprastos, dažniausiai sudarytos iš aliejų, vieno kito ekstrakto, hidrolato ir eterinio aliejaus, todėl dauguma vartotojų, ypač vyresnio amžiaus, pasigenda jos efektyvumo. Nors augalinės sudėties kosmetika puikiai atlieka „savo darbą“ – šampūnai išplauna plaukus, kremai padrėkina ir pamaitina odą, tačiau, vykstant odos senėjimui, augalinių ingredientų jau nepakanka.

VIVI kosmetika yra išskirtinė natūralios kosmetikos segmente. Visi produktai (veido, kūno, plaukų, dantų priežiūros ir kt.) pagaminti iš natūralių medžiagų, tarp kurių daug veiklių augalinių ingredientų, kurie lemia priemonių efektyvumą. Gamyboje naudojamos tik būtiniausios cheminės medžiagos, išgautos iš augalinių žaliavų, sertifikuotos „Ecocert“ ženklu: emulsikliai ir tirštikliai, būtini kremų gamybai, putojančios medžiagos, skirtos šampūnams ir dušo geliams.

VIVI kosmetikos gamyboje naudojamos pasaulyje žinomų gamintojų: „Codif“ ir „Lucas Myer“ (Prancūzija), „Pentafarma“ (Šveicarija), EOC (Vokietija), „Inolex“ (JAV) ingredientai. Pastarųjų veikliosios medžiagos išskirtos iš augalų ir šiuolaikinių technologijų pagalba perdirbtos taip, kad yra ypatingai efektyvios sprendžiant įvairias odos problemas.

„Žmonės, ilgesnį laiką naudodami VIVI gaminius, pastebi pasikeitimus ir nenori grįžti prie ankščiau naudotų priemonių – masinės gamybos, savo sudėtyje turinčių išvaizdai ir sveikatai kenksmingų ingredientų. Nuolat atnaujiname ir plečiame asortimentą, neseniai pirkėjams pasiūlėme kvepalus ir jie juos pamėgo per labai trumpą laiką“, – pažymi R. Macikienė.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.