Alytaus rajono bibliotekų skaitytojai neliko abejingi sergantiems vaikams

Šiemet, kai į langą nedrąsiai beldėsi pavasaris, kai vyšnios ir obelys puošėsi baltu nuotakos rūbu, vyko socialinė gerumo akcija „Spalvotas pavasaris“.

Šios akcijos tikslas – padovanoti onkologinėmis ligomis sergantiems nertų, siūtų kepurėlių, veltų ar tapytų šalikėlių, papuošti ir sušildyti mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga, apgaubti dėmesiu suaugusius, leisti pajusti, kad kovoje ir kelyje į Viltį jie ne vieni.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos neliko nuošaly ir taip pat prisidėjo prie devintą kartą vykstančios gerumo akcijos, kartu kvietė prisidėti savo skaitytojus ir visus, kurių širdys atviros ir neabejingos svetimam skausmui.

Mūsų skaitytojai nustebino širdies gerumu, atjauta ir meile, atsiliepė į bibliotekos kvietimą ir Alytaus rajono savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė beveik 200 lauktuvių: nertų, siūtų, megztų kepurėlių, riešinių, šalikėlių, skarelių, kojinių.

Kiek nustebome paskutinę akcijos dieną sulaukę megztų drabužėlių, bet nusprendėme, kad jie turbūt taip pat pravers. Iš visos širdies linkėdamos pasveikti, su viltimi ir tikėjimu dėliojome dovanas, į kurias sulig kiekviena sumegzta akele ar kilpele sudėtos geriausios mintys ir palinkėjimai. Vienos jų jau buvo su palinkėjimais, prasmingais padrąsinančiais žodžiais, kitos be jų, tačiau visos spinduliavo šiluma ir dėmesiu.

Tikime, kad Alytaus rajono bendruomenės narių rankomis pagamintos kuklios dovanėlės suteiks stiprybės, šildys ir puoš sveikstančiuosius, džiaugiamės galėdamos prisidėti kuriant spalvotą pavasarį ligoniukams.

Supakuotos dovanėlės vos sutilpo į tris dėžes ir iškeliavo į Kauną, kur bus perduotos vienai iš pagrindinių akcijos globėjų – Astai Baliuckienei.

Norime padėkoti prie akcijos gausiai prisidėjusioms Daugų, Simno, Krokialaukio ir Vankiškių bendruomenėms, mezgėjoms iš Praniūnų, Junčionių, Nemunaičio, Ryliškių, Genių, Venciūnų, Makniūnų, Kančėnų, Ūdrijos, Punios, Miroslavo, Mergalaukio. Nuoširdus ačiū visiems visiems, kurie neliko abejingi, pradžiugino ir sušildė savo gerumu ir atjauta tuos, kuriems to labiausiai reikia.

Jūratė Šalaševičienė

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *