Alytaus savivaldybė kviečia laisvai naudoti „Alytus Myliu“ ženklą

„Alytus Myliu“, savo gyvavimą pradėjęs ženkliuko pavidalu, jau kurį laiką patvirtintas kaip oficialus miestą reprezentuojantis ženklas. Nuo gegužės pradžios jis pradeda puošti mūsų miestą.

Alytaus miesto savivaldybė kviečia laisvai naudoti šį ženklą ir laisvuosius grafinius elementus, pavyzdžiui, jau dabar nuspalvinti savo telefono ekraną ir socialinio tinklo „Facebook“ nuotrauką bei viršelį meile savo miestui!

Ženklas jungia meilę šeimai, miestui, bendruomenei ir gamtai. Šiuo ženklu žavisi ne tik alytiškiai, bet ir šou pasaulio, verslo ar politikos atstovai, kitos savivaldybės. Daug gražių žodžių sulaukta ne tik socialinėje erdvėje, bet apie jį kalbama ir susitikimuose, o jį pristatyti prašoma įvairiuose renginiuose.

Ženklas – brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų ir Artūro Mažeikos idėja. „Pirminė mintis buvo šį užrašą pateikti kaip savotišką ženklą prie įvažiavimo kelio į mūsų miestą. Tačiau jis sulaukė didelio pasisekimo visų pirma kaip segėti skirtas ženkliukas, ir tai paskatino mus jo pateikimą išplėtoti“, – teigė miesto savivaldybės tarybos narys Algirdas Gataveckas. – Alytus – mūsų gimtasis miestas, dovanojame šį ženklą kaip savo meilės jam išraišką“.

Pirmiausia šį ženklą ketinama išplatinti interneto ir socialinėje erdvėje, o vėliau – renginiuose, šventėse ir kitose netradicinėse miesto vietose.

Kviečiame alytiškius ir visus tuos, kuriems brangus Alytus, naudotis šiuo ženklu ir juo dalintis su visais jums artimais žmonėmis – nustebsite, kiek gerų emocijų jis jiems sukels.

Ženklo autoriai primena nepamiršti laikytis stiliaus knygoje esančių ženklo naudojimo taisyklių.

Visą prekės ženklo arba firminio stiliaus knygą, logotipą, grafinius elementus ir dar daugiau panaudojimo galimybių rasite http://www.alytus.lt/alytus-myliu.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *