Policijai įkliuvo po prekystaliu draudžiamus vaistus slėpusios turgaus pardavėjos

Siekiant sustiprinti kovą su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta, balandžio viduryje Alytuje, Jotvingių g. turgavietėje Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus pareigūnai kartu su Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus kolegomis tikrino prekiaujančius vaistiniais preparatais bei kosmetikos priemonėmis.

Tądien pareigūnams pavyko įsigyti receptinių vaistų. Patikrinus Baltarusijos Respublikos pilietės (g. 1971 m.) prekyvietėje ir po prekystaliu buvusioje kuprinėje esančius vaistinius ir kitus preparatus buvo rasti vaistai su pasibaigusiu galiojimo laiku, taip pat preparatai be informacijos lietuvių kalba ir neleistini vaistinai preparatai.

Moteriai pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl neteisėto vertimosi su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla, teisės aktuose nustatyta tvarka nepaženklintų prekių pateikimo rinkai, taip pat prekių, paslaugų, žaliavų kokybės ir saugos reikalavimų pažeidimo ir neteisėto laukinės gyvūnijos išteklių naudojimo ir disponavimo jais. Už tai gresia 300 eurų arba didesnė bauda.

Panašia produkcija šalia prekiavusi kita Baltarusijos pilietė (g. 1959 m.) irgi turėjo neleistinų preparatų. Atitinkamai, jai pradėta administracinė teisena pagal LR Administracinių nusižengimų kodeksą dėl neteisėto vertimosi su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla, teisės aktuose nustatyta tvarka nepaženklintų prekių pateikimo rinkai.

 Alytaus apskr. VPK informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.