Alytuje vyks 4-oji mokinių bendrovių mugė

Balandžio 20 dieną, 10 val. prekybos centre „Hyper Rimi“ (Ūdrijos g. 1) vyks „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama Dzūkijos regiono mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugė. Kviečiame prisijungti ir pamatyti sėkmingus jaunuolius, kurie verslą kuria jau mokyklos suole!

Mugėje bus galima pabendrauti su jaunaisiais verslininkais, kurie pristatys savo verslus, įsigyti įvairių prekių ar netgi investuoti. Mokinių bendroves vertins ir apdovanos įvairiose nominacijose verslo pasaulio, akademinės bendruomenės ir viešojo sektoriaus atstovai.

Mugė skirta ne tik nustatyti geriausiai regiono mokinių bendrovei, bet tai ir puiki galimybė jaunimui pristatyti savo idėjas, pademonstruoti komandinio darbo įgūdžius, suvokimą apie verslą, bendrovės veiklą, finansus, įgyti patirties. MMB mugė taip pat suteikia galimybę tobulinti savo verslo modelį, kuriamą produkciją, teikiamas paslaugas, gauti įvertinimą iš savo srities profesionalų.

Užsukti į mugę kviečiami visi alytiškiai įvertinti ir įsigyti mokinių kuriamų produktų, užsisakyti teikiamų paslaugų, pabendrauti ir palaikyti jaunuosius verslininkus. Mokiniams tai puiki proga realiai išmėginti savo sukurtų produktų ir siūlomų paslaugų patrauklumą.

Šių metų mugėje dalyvaus 20 mokomųjų mokinių bendrovių, kurios bus apdovanotos tokiose nominacijose kaip „geriausiai problemą sprendžiantis verslas“, „inovatyviausia bendrovė“, „socialiai atsakingas verslas“, „draugiškiausia aplinkai bendrovė“, „geriausia paslaugų bendrovė“ ir kitose.

Mugė dalinai finansuojama Alytaus miesto savivaldybės lėšomis.

Organizatorių informacija

„Double Shoot“ nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *