Alytuje paminėta Žemės valanda

Kovo 24 d. minėjome Žemės valandą. 20 val. Vidzgirio bendruomenė kvietė ateiti į Rotušės aikštę ir kartu įjungti Žemės valandą!

Rotušės aikštėje vyko koncertas, kartu kūrėme žvakių instaliaciją, vaišinomės karšta arbata bei žavėjomės iškirtinai pasipuošusia Rotuše. O 20.30 val. prisidėdami prie Pasaulinės Žemės valandos ir kartu vienai valandai išjungėmeRotušės a. apšvietimą

Žemės valanda – tai globali iniciatyva, kviečianti visų šalių vyriausybes, verslo organizacijas, bendruomenes, vyrus, moteris ir vaikus išjungti šviesas vienai valandai ir tokiu būdu parodyti savo susirūpinimą planetos ateitimi.

Iniciatyva valandai išjungti šviesą prasidėjo nuo vieno miesto – 2007 m. Sidnėjuje pirmą kartą 2,2 milijonai žmonių išjungė šviesas, taip pasisakydami prieš klimato kaitą. Vėliau ši aplinkos apsaugai skirta kampanija tapo globalia ir 2010 m. išplito jau 128 šalyse ir teritorijose.

Per keletą pastarųjų metų Žemės valanda tapo didžiausia aplinkosaugos kampanija planetos istorijoje, tačiau  tai – tik pradžia. Žemės valanda siekia mažai ir tuo pačiu daug. Jos tikslas pranešti, kad kiekvienas žmogus turi galios reikšmingiems pokyčiams pradėti.

Projektas „Žemės valanda 2018“ finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės lėšomis.

Vidzgirio bendruomenės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *