Lazdijų meno mokykla paminėjo 50-metį

Lazdijų meno mokykla  pavasarį pasitinka minėdama gražią sukaktį – 50 metų įkūrimo jubiliejų. Į šventinį minėjmą-koncertą,  vykusį kovo 16 d. Lazdijų kultūros centre, susirinko gausi Lazdijų meno mokyklos bendruomenė, garbūs svečiai, buvę šios mokyklos vadovai, mokytojai ir mokiniai bei bendradarbiavimo partneriai.

Renginys prasidėjo kūrybinių darbų parodos ,,Laiko spalvos” atidarymu. Šios parodos darbų autoriai – buvę Lazdijų meno mokyklos auklėtiniai, savo gyvenimą profesionaliai susiję su daile.  Parodą atidarė ir kūrėjus pasveikino bei atminimo dovanas įteikė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Lazdijų meno mokyklos direktorė Renata Mockevičienė.

Šventiniam renginiui persikėlus į salę, visų laukė įspūdinga koncertinė programa, kurią žiūrovams pristatė Lazdijų meno mokyklos pučiamųjų instrumentų, gitaros, smuiko, fortepijono, akordeono, chorinio ir estradinio dainavimo bei choreografijos klasių buvę ir esami mokiniai bei mokytojai.

Sveikindamas Lazdijų meno mokyklos bendruomenę gražaus jubiliejaus proga, Lazdijų rajono savivaldybės meras džiaugėsi matydamas tokį gausų būrį meno paslaptis pažinti norinčių vaikų ir jaunuolių. Mokytojams ir mokyklos vadovams meras linkėjo sėkmės ir kuo geriausios kloties vedant mokinius dailės, muzikos, šokio, keramikos bei kalvystės pažinimo keliu. Meras taip pat įteikė meno mokyklos direktorės pavaduotojai ugdymui Dianai Tulabienei Švietimo ir mokslo ministerijos padėką už atsakingą ir kūrybingą darbą.

„Džiaugiuosi matydamas, kaip šios mokyklos žingeidūs menui auklėtiniai ir savo darbui pasišventę pedagogai pasiekia puikių rezultatų. Smagu, jog prie mokyklos modernizavimo ir infrastruktūros sutvarkymo galėjau prisidėti savo idėjomis ir pasiūlymais, kuriuos mokykla įgyvendino kartu su savivaldybe. Ne veltui puikiai sutvarkytomis patalpomis ir įsigytomis mokymosi priemonėmis žavėjosi ir neseniai Lazdijuose viešėjusi švietimo ir mokslo ministrė. Ir nors esate puikiai aprūpinti muzikos instrumentais, tačiau neabejoju, jog dar vienas naujas instrumentas jums tikrai bus naudingas“, – įteikdamas solidžią dovaną – koncertinį akordeoną – sakė meras A. Margelis.

Taip pat mokyklos direktorei bei visiems šios įstaigos darbuotojams meras įteikė įspūdingo dydžio jubiliejinę padėką, kurioje paminėti visi darbuotojai, savo kasdieniniu darbu prisidedantys prie mokyklos puoselėjimo.

Daug gražių sveikinimų negailėjo ir kiti renginio svečiai. Jubiliejinį minėjimą-koncertą pabaigė jungtinis Meno mokyklos mokytojų ir mokinių choras, atlikęs Vytauto Kernagio dainą „Mūsų dienos kaip šventės“.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *