Tinklaraštininkė Renata Goodley: „Neleiskite, kad praeitis diktuotų ateičiai“

Asmeninio archyvo nuotr.

Vaizdo įrašų svetainėje „Youtube“ tinklaraštį, kitaip vlogą, apie savo asmeninį gyvenimą kurianti Renata Goodley šiandien turi beveik 18 tūkstančių sekėjų. Iš Prienų kilusios, tačiau šiuo metu Honkonge gyvenančios, moters pasakojimai sudomina žiūrovus iš viso pasaulio.

Rašyti tinklaraštį ir sukurti „Youtube“ kanalą Renatai kilo prieš keletą metų, dirbant Jungtinių Arabų Emyratų oro linijose. „Pamenu skridome į Vokietiją, buvau labai prastos nuotaikos, todėl pradėjau naršyti „Youtube“ ir netyčia radau vienos amerikietės vaizdo įrašą, kuriame ji pasakojo, kaip sunku išgyventi tėvų skyrybas. Supratau, kad „Youtube“ filmukai gali būti ne tik apie grožį, bet ir nesuvaidintą gyvenimą. Nusprendžiau pradėti filmuoti ir aš“, – pasakoja R. Goodley.

Ji atskleidžia pradžioje net nusipirkusi kelis tūkstančius prenumeratorių, maniusi, jog jų skaičius yra svarbesnis nei patys vaizdo įrašai. „Aš nesigėdiju to prisipažinti. Esu atvira ir nebijau kalbėti apie tai, ką kiti dažnai linkę nutylėti. Žmonėms noriu parodyti, jog klaidos nėra pasaulio pabaiga“, – sako moteris. – Neleiskite, kad praeitis diktuotų ateičiai. Nesvarbu, kas jūs ir kiek esate išgyvenę, galite savo gyvenimą pasukti taip, kaip norite“.

Ieškoti laimės svetur Renata iš Prienų išvyko prieš 17 metų. Gyveno Vokietijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu – Honkonge. Moters sutuoktinis čia gavo darbo pasiūlymą ir ji atvyko drauge, pati verčiasi internetine prekyba.

Paklausta, ar nepasiilgsta Lietuvos, Renata prisiminė savo paskutinę viešnagę gimtinėje: „Prieš pusmetį buvau sugrįžusi į Lietuvą po septynerių metų pertraukos ir supratau, kad Lietuva man nėra tokia, kaip ankščiau, nes jau nebėra tėvų, kurie lauktų.

Buvo smagu aplankyti artimuosius, pabūti su jais, pasijuokti ir prisiminti gerus laikus, buvo gera susitikti ir su būriu savo tinklaraščio sekėjų, bet nuolatinis gyvenimas Lietuvoje, atrodo, tolimas širdžiai. Grįžti negalvoju, bet, žinoma, „niekada nesakyk niekada“.

Neringa Andriuškevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *