Alytaus sveikuoliai nusifilmavo lietuviškame filme

Televizijos, kino ir teatro aktorius bei režisierius Andrius Žiurauskas, sužavėtas Alytaus sveikuolių klubo veikla, pakvietė filmuotis naujame lietuviškame meniniame filme „Moterys meluoja geriau. Robertas“.

Filmavimai vyko Trakuose, ant užšalusio Galvės ežero. Sveikuoliai filmavosi keturiose filmo scenose, viena jų – maudynės lediniame vandenyje, kurių metu pagrindinis filmo herojus Robertėlis savo širdies draugės įstumiamas į šaltą vandens eketę…

Filmavimo dieną spaudė devyniolikos laipsnių šaltukas, bet kaitri saulė ir puiki nuotaika, tvyrojusi ištisas dešimt darbo valandų neleido sušalti nei vienam, tądien dalyvavusiam naujojo filmo kūrimo procese.

Aktorius Nerijus Gadiliauskas, vaidinęs Robertėlį, ne iš karto sutiko su režisieriaus sumanymu atsidurti lediniame vandenyje, bet iškart po filmavimo pajuokavo, kad nuo šiol ir jis norėtų prisijungti prie Alytaus sveikuolių ir dažniau išsimaudyti eketėje.

„Labai jau greitai mane išstūmėte iš vandens, aš visai dar ten norėjau pabūti“, – po šaltų maudynių gerų emocijų apimtas, tikino pagrindinis filmo herojus. „Tai romantinė komedija, kurioje netrūks tikrai gero humoro, netikėtų siužeto vingių ir iki ašarų jautrių akimirkų,“ – sakė režisierius A. Žiurauskas. Filmo premjera numatoma dar šios vasaros pabaigoje.

Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ informacija

Zenono Šilinsko nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *