Jaunieji Alytaus rajono dziudistai iš čempionatų grįžo su medaliais

Savaitgalį Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos bei dziudo klubo „DO“ dziudistai, treniruojami Rolando Lukoševičiaus ir Tomo Grigo, dalyvavo tarptautiniuose dziudo jaunių, jaunučių dziudo čempionatuose Alytuje ir Šakiuose, kuriose dalyvavo ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos. Per dvi varžybų dienas rajono dziudistai iškovojo vieną pirmą, vieną antrą ir vieną trečią vietas.

Kovo 3 dieną (šeštadienį) Alytuje vyko Alytaus dziudo klubo „Dziudo Simba“ organizuojamas atviras Alytaus miesto jaunučių dziudo čempionatas (228 dalyviai). Geriausiai iš rajono dziudistų sekėsi simniškiui Mantui Matulevičiui, kuris svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo trečią vietą.

Kovo 4 dieną (sekmadienį) Šakiuose vyko tarptautinis atviras Šakių rajono jaunių, jaunučių dziudo čempionatas (179 dalyviai). Šiame čempionate taip pat pasižymėjo simniškiai Tomas Kirkliauskas (svorio kat. iki 38 kg) iškovojo pirmąją vietą, M. Šveiteris (iki 55 kg) iškovojo antrąją vietą. Raimonda Mažeikaitė (iki 52 kg) iškovojo penktąją vietą.