Lazdijuose atidarytas penktasis „Mero pusryčių“ sezonas

Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai kasmet nekantriai laukia tradicinių Mero pusryčių, į kuriuos pakviečiami patys geriausi, talentingiausi ir sėkmingiausi rajono mokiniai, įvairių konkursų ir olimpiadų rajoninių turų pirmų vietų laimėtojai, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų laimėtojai ir juos rengę mokytojai. Vasario 14 d. Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje buvo atidarytas jau penktasis Mero pusryčių sezonas.

Lietuvių tautine atributika pasipuošusius ir į šventinį renginį atvykusius mokytojus bei mokinius, 2017 m. lapkričio–gruodžio mėnesiais pasiekusius puikių laimėjimų matematikos, informatikos, sporto, sveikatingumo, meno ir etninės kultūros srityse, sveikino renginio šeimininkas Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

Meras džiaugėsi, jog kiekvienąkart į šį renginį atvyksta gausus būrys sumanių, protingų, kūrybingų ir talentingų mokinių bei jų mokytojų, kurie drauge pasiekia puikių rezultatų bei garsina Lazdijų vardą. Sveikindamas visus artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga rajono vadovas linkėjo tiek mokiniams, tiek mokytojams neprarasti noro tobulėti, siekti žinių bei siūlyti puikių idėjų kuriant Lietuvos ir Lazdijų krašto gerovę. Taip pat meras pakvietė renginio dalyvius pasiklausyti ekonomisto Žygimantas Maurico vaizdo pranešimo „Kaip laimėti ekonomines lenktynes“, kuris buvo skaitytas Didžiojoje idėjų ir pokyčių konferencijoje, dedikuotoje nacionalinei iniciatyvai „Idėja Lietuvai”.

Išklausius sveikinimus ir pranešimą 60 mokinių ir jų mokytojams buvo įteiktos mero atminimo dovanos. Visiems susirinkusiems pramoginį šokį ča ča ča atliko Lazdijų meno mokyklos mažoji auklėtinė Milena Rusevičiūtė (mokytoja Ieva Jurgelevičiūtė) lietuvių liaudies dainą padainavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos folkloro ansamblio „Voverėlė“ (vadovė Birutė Vžesniauskienė) nariai.

Tradiciškai renginys pasibaigė pusryčiaujant ir prie arbatos puodelio dalijantis patirtais įspūdžiais bei aptariant ateities planus.

Lazdijų r. sav. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.