Simno bendruomenė aktyviai domėjosi ,,Mokymosi galia ir žavesiu“

Vėlų rudenį, kai gamtoje, o kartais ir žmogaus gyvenime, ima trūkti energijos, žavesio, spalvų, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė burtis į aštuonioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi galia ir žavesys“. Pagrindinė savaitės idėja – ką gali mokymasis ir kuo jis yra žavus, kaip mokymasis padeda plėtoti profesinę karjerą ir asmeninį gyvenimą, kuo praturtina žmogaus būtį.

Simno specialiosios mokyklos bendruomenė lapkričio 20–26 dienomis taip pat prisijungė prie šios gražios iniciatyvos. Suaugusiųjų mokymosi savaitės ,,Mokymosi galia ir žavesys“ metu organizavome įvairius renginius, kuriuose noriai ir aktyviai dalyvavo mokyklos darbuotojai, Simno gimnazijos ir Simno miestelio bendruomenės nariai.

Suaugusiųjų mokymosi savaitės kiekviena diena buvo vis kitokia, užpildyta skirtingomis, bet labai įtraukiančiomis veiklomis. Pirmąją dieną mokytojas Arūnas Narauskas mokė iš vytelių pinti paukščius. Kitą dieną kartu su Marijampolės jaunimo centro gitaros mokytoju Artūru Petraška turėjome galimybę pasimokyti lietuvių liaudies dzūkiškų dainų, kurios bus dainuojamos respublikinėje dainų šventėje, skirtoje Lietuvos šimtmečiui.

Labai įdomu buvo susipažinti ir išbandyti juoko jogą, kurią mums vedė energingoji kūno kultūros mokytoja Aldutė Mikulskienė. Juk jeigu šypsena padeda atidaryti daugelį durų, tai juokas gali gydyti negalavimus, ištrinti neigiamas emocijas, užkrėsti pozityvumu.

Auklėtoja Virginija Rakauskienė susirinkusius kolegas mokė kaip iš senų laikraščių ir žurnalų pagaminti įvairiaspalves interjero detales.

Kiekvienas švietimo savaitės renginių dalyvis galėjo atrasti jį dominančios veiklos, kurią vėliau galės pritaikyti savo darbe ar kasdieniame gyvenime. Mokytojai į savaitės renginius įtraukė ir mokinius. Paskutinę savaitės dieną visose klasėse vyko „Linksmosios pamokos“. Mokiniai džiaugėsi, kad mokymasis gali būti ne tik nuobodus ar monotoniškas, bet ir linksmas, įtraukiantis, motyvuojantis kurti, atrasti, žavėtis ir žavėti.

Labai džiaugiamės organizatorių ir dalyvių aktyvumu ir tikime, kad šios suaugusiųjų savaitės veiklos praturtino mus naujomis idėjomis, kūrybiniais iššūkiais, patirtimis ir nuoširdžiu tarpusavio bendravimu.

Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *