Planuojate imti kreditą būstui? Pasidomėkite, galbūt jums priklauso parama

Miesto savivaldybėje laukiami norintys gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto kreditą. Tai valstybės biudžeto finansuojama parama, numatyta Lietuvos Respublikos Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme. Bankai ar kitos kredito įstaigos, galintys teikti lengvatinius kreditus, atrenkami Vyriausybės nustatyta tvarka. 2016 metais šia lengvata pasinaudojo 14 alytiškių šeimų, o šiemet iki spalio mėnesio – dar šešiolika.

Įstatyme numatyta, kad pasinaudoti lengvata gali šeimos, įsigyjančios savo pirmąjį būstą ir kurių metinės pajamos neviršija tam tikrų nustatytų dydžių, tad kiekvienas atvejis turi būti įvertintas.

Pageidaujantys gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto kreditą, kviečiami kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrių (413 kab., tel. (8 315) 55 141,  (8 315) 55 115,  (8 620) 24 311).

Būsto kreditus Alytaus mieste 2017 metais teikia „Swedbank“ ir „SEB bankas“. Kreipdamiesi dėl paskolos tiesiai į banką, nepamirškite pasiteirauti, ar jums priklauso valstybės parama!

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *