Alytaus rajono kanupolininkai pasipuošė aukso medaliais

Alytaus rajono kanupolininkai startavo Trakų regatoje ir parsivežė ne vieną medalį. Varžybos vyko paskutinę rugsėjo dieną Galvės ežere. Įvairiose amžiaus grupėse varžėsi daugiau nei 200 irkluotojų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos. Sportininkai turėjo įveikti 1300 metrų ilgio trasą.

Tik vasarą Daugų ežere pradėję treniruotis sportininkai varžybose pasirodė sėkmingai. 2000–2001 m. gimusių merginų grupėje 1-ąją vietą užėmė ir aukso spalvos medalį iškovojo Auksė Čepulytė. Du daugiškiai užėmė aukštas vietas 2002–2003 metas gimusių berniukų grupėje. Kastytis Protusevičius trasą įveikė per 9 minutes ir 12 sekundžių ir užėmė 6 vietą, nuo jo vos 2 sekundėmis atsiliko ir 7 vietą iškovojo kitas daugiškis Tautvydas Velička.

Gausiausia varžybose buvo jaunesnių berniukų, gimusių 2004–2005 metais, grupė. Joje startavo 27 dalyviai, tarp jų ir du Daugų sportininkai. Daugiškis Dalius Martinkus aplenkė pusę varžovų ir 13 užėmė vietą, o Nojus Serkovas buvo dar greitesnis. Jis iškovojo sidabro spalvos medalį, nusileidęs sportininkui iš Panevėžio.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir rėmėjų įsteigtais prizais. Sportininkai ir jų treneris V. Rasimavičiumi džiaugiasi iškovotomis vietomis ir jau pradeda ruoštis žiemos sezonui.

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas sveikina sportininkus. „Tai pirmieji vasaros pabaigoje atnaujinto vandens sporto Dauguose sportininkų pasiekimai. Jie tikrai džiugina ir nuteikia viltingai. Linkiu užsispyrimo ir sėkmės sportininkams bei jų treneriui“, – sakė rajono meras A. Vrubliauskas, sužinojęs daugiškių rezultatus Trakuose vykusiose varžybose.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.