Nuo VSAT pareigūnų sprukę kontrabandininkai automobiliu taranavo medį

Lazdijų rajone pasieniečių stabdytas kontrabandininkų automobilis atbuline eiga taranavo pakelės medį. Abu juo važiavus asmenis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė.Ketvirtadienį vakare Varėnos rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai ties Lazdijų rajono Masevičių kaimu stabdė lengvąjį automobilį „Subaru Legacy“.

VSAT pareigūnai jau turėjo žinių, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas neteisėtas krovinys, tad kelią jai pastojo siaurame miško keliuke – ant jo buvo pastatytas tarnybinis visureigis su įjungtais įspėjamaisiais šviesos signalais.

„Subaru Legacy“ vairuotojas, priekyje išvydęs VSAT automobilį, ignoravo aiškiai išreikštą uniformuotų pareigūnų reikalavimą sustoti ir bandė važiuoti atbuline eiga. Tačiau pasieniečiams ilgų gaudynių rengti neteko: už keliasdešimties metrų pažeidėjas šonu kliudė vieną pakelės medį, o kitą – trenkėsi mašinos galu.

Čia pat pribėgę VSAT pareigūnai sulaikė abu „Subaru Legacy“ važiavusius vyrus. Paaiškėjo, kad jie yra 30 ir 34 metų Druskininkų savivaldybės gyventojai. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.

Aplamdytoje mašinoje pasieniečiai aptiko du ryšulius, kuriose buvo kartoninės dėžės su cigaretėmis. Iš viso rasti 3 tūkstančiai pakelių „Minsk Capital“ markės rūkalų, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Taip pat nustatyta, kad „Subaru Legacy“ šių metų birželį buvo išregistruota.

Automobilį vairavusiam 30 metų druskininkiečiui pradėta administracinė teisena dėl nepaklusimo sustabdyti transporto priemonę. Už tai gresia bauda nuo 850 iki 1200 eurų. Jam taip pat teks aiškintis su policija ir už tai, kad vairavo neregistruotą mašiną.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką abiem vyrams pradėtos administracinės bylos teisenos. Jas nagrinės teismas.

Cigaretės bei automobilis laikinai saugomi Kapčiamiesčio užkardoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *