Alytaus pusmaratonyje bus pažymėtas ir Sporto rūmų jubiliejus

 

 

 

Paskutinį vasaros sekmadienį trečią kartą vyksiantis pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvies daugybę bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. 21 kilometro pusmaratonio distancijos trasa apjuos vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungs jas įspūdingiausiais šalies tiltais.

Pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ ambasadoriais taps mūsų miesto olimpiečiai: lengvaatletė Brigita Virbalytė-Dimšienė, maratonininkė Vaida Žūsinaitė ir bėgikas Remigijus Kančys.

„Ilgai galvojome, kaip pavadinti svarbiausią pusmaratonio distanciją, tačiau galiausiai nutarėme, jog pati garbingiausia trasa turi turėti didžiausios Alytaus sportininkų kalvės vardą – Sporto rūmų“,- sakė vienas pusmaratonio organizatorių Šarūnas Klėgeris. Naujosios ir Žuvinto gatvių sankirtoje esantis Alytaus Sporto ir Rekreacijos centro pastatas šiemet skaičiuoja keturiasdešimtuosius savo pastatymo metus. Be to, yra vienas pagrindinių pusmaratonio partnerių.

„Labai džiaugiuosi entuziastingų alytiškių pastangomis savo mieste rengti bėgimo varžybas ar kitus sporto bei kultūros renginius,- sakė Alytaus Sporto ir Rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris. – Manau, kad visuomet yra aktualu organizuoti renginius, kurie savo šiuolaikiškumu atitinka gyventojų poreikius, suteikia progą aktyviai praleisti laisvalaikį bei bendrauti tarpusavyje“.

Paklaustas, kaip vertina pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ organizatorių sprendimą ilgiausiai trasai suteikti jubiliejinį vardą, T. Stupuris teigė, jog toks Alytaus Sporto rūmų keturiasdešimtmečio įamžinimas skatina labiau prisidėti prie minėtojo renginio organizavimo. „Manau, jog šis renginys bus ypatingas miestui, paliks daug puikių prisiminimų, pats ketinu bėgti viena iš renginio distancijų“,- sakė Sporto ir Rekreacijos centro vadovas.

Žinoma, ši pusmaratonio distancija nėra vienintelė renginio trasa, bėgikai mėgėjai savo jėgas galės išbandyti 3 ir 10 kilometrų bei 600 metrų distancijose.

Kotryna Grušauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *