Varėnos sporto centre pagerbti sėkmingiausi sportininkai (FOTO)

Varėnos sporto centras sukvietė į džiugią mokslo metų ir sportinių ugdymo programų baigimo šventę, kurios metu buvo pagerbti sėkmingiausiai šį sezoną sportavę mokiniai bei jų treneriai, baigimo pažymėjimai įteikti šiais metais sporto centro programas baigusiems sportininkams.

Gausiai į Varėnos kultūros centro parodų salę susirinkusią rajono sporto bendruomenę – mokinius, jų trenerius ir tėvelius – pasveikino Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta. „Džiugu, kad mūsų sportininkai savo iškovotomis pergalėmis kasmet garsina Varėnos vardą. Dėkoju visam sportuojančiam jaunimui, kuriam Varėnos sporto centras ir yra įkurtas, jų treneriams ir pagrindiniams sportininkų sirgaliams – tėveliams. Mes siekiame, kad Varėnos miestas, o galbūt ir rajonas, taptų sportiškiausiu Lietuvoje. Norime tai įrodyti realiais darbais. Pagaliau atidarytas baseinas, sutvarkėme miesto krepšinio aikšteles, bus įrengtos krepšinio ir lauko teniso aikštelės prie „Ąžuolo” gimnazijos. Po keleto metų bus įrengtas aikštynas prie „Ryto” progimnazijos. Dėl naujų erdvių sportui diskutuosim ir tarsimės su tais, kurie rajone formuoja sporto politiką. Viskas daroma dėl to, kad jūs turėtumėte pačias tinkamiausias sąlygas sportuoti, tačiau viskas priklauso nuo jūsų triūso. Jei nebus pastangų, nebus pergalių, nepateisinsim ir to sportiškiausio miesto vardo. O mes savo ruožtu dėsime pastangas, kad sporto sričiai būtų skiriama kuo daugiau lėšų. Tai, ką gaunat sportuodami, jums gyvenime labai pravers. Be nuolat įdedamo triūso ir išsiugdytos valios sunku pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Linkiu, kad juos pasiektumėte ne tik sporte, bet ir gyvenime. Tiems, kurie jau baigia mokyklą, linkiu sėkmės tolimesniame skrydyje. Šiandien drauge su jumis noriu pasidžiaugti puikiais sezono rezultatais”, – kalbėjo rajono vadovas.

Varėnos sporto centro direktorius Ruslanas Oleinik, pasveikinęs visus susirinkusius, pažymėjo, kad tai pirmosios šio centro išleistuvės, ir pasidžiaugė, kad sporto centras tęsia gražias Varėnos sporto mokyklos tradicijas. Jauniesiems sportininkams jis palinkėjo išlaikyti iki šiol sportavusiųjų aukštai iškeltą kartelę bei pasidžiaugė aukštais sportiniais šio sezono pasiekimais.

Varėnos sporto centro direktoriaus pavaduotoja Irena Mikalauskienė apibendrino centro šio sezono veiklą bei pasiekimus ir pažymėjo, kad ši šventė – ir sportinio sezono įsivertinimas. „Daug darbo, prakaito, o daugiausia – ryžto, apsisprendimo, tikslo siekimo iki pergalės ir dvasinio nusistatymo, kuris ypatingai veiksmingas. Be šių savybių, net ir turint puikų talentą, rezultato tikrai nepasieksime. Todėl sujungę Jūsų, vaikai, norus, visų galimybes ir sąlygas, stengėmės visi”. Ji sakė, kad Varėnos sporto centro būrelių populiarumą bei Varėnos jaunimo norą sportuoti liudija iškalbingi skaičiai – centro grupes šiais mokslo metais lankė keturi šimtai septyniasdešimt moksleivių. Sportuojančiųjų gretas gausiai papildė plaukikai. Buvo tradiciškai stiprios žaidimų sporto šakos. Rankinio pirmenybėse 2016-2017 startavo devynios rankinio komandos. Pagal Lietuvos rankinio federacijos sudarytą suvestinę Varėnos sporto centro treniruojami berniukai – pirmoje vietoje, aplenkę Vilniaus, Kauno ir kitų didžiųjų miestų komandas. Varėnos sporto centre treniruojamos trys krepšinio komandos, kurios žaidžia moksleivių lygoje ar regiono čempionate. Vaikų futbolo komanda startavo Lietuvos vaikų futbolo čempionate. Tinklininkus atstovauja Vydenių pagrindinė mokykla. Lietuvos kaimo mokyklų varžybose Vydenių mergaičių komanda iškovojo antrąją vietą, o berniukų – trečiąją. Varėnos sporto centre vyksta ir neįgaliųjų, stalo teniso ir lengvosios atletikos – riedutininkų grupių užsiėmimai.

Visiems sporto centro mokiniams bei jų treneriams buvo padėkota už nuoširdų darbą. Jų atstovams, kapitonams ir atsakingai treniruotes lankantiems jauniesiems sportininkams buvo įteikti prizai: Lietuvos vaikų rankinio pirmenybėse U-9 grupėje (treneris Povilas Petrušis ) trečiąją vietą iškovojusios komandos rezultatyviausiam žaidėjui Danieliui Žydeliui; U-10 (treneris Povilas Petrušis ) grupėje trečiąją vietą iškovojusios komandos rezultatyviausiam žaidėjui Nojui Antropikui; U-11 grupėje antrąją vietą iškovojusiai komandai (treneris Irmantas Markiavičius), U-12 grupėje ketvirtąją vietą iškovojusiai komandai (treneris Irmantas Markiavičius), rezultatyviausiai rankininkei Kamilei Kučinskaitei, jauniausių krepšininkų komandoje perspektyviausiam žaidėjui, dvylikamečiui Žilvinui Misiui, futbolo komandos lyderiui Laurynui Latviui, tinklininkei Indrei Masiulionytei.

Mero padėkos ir puikūs prizai – kuponai dažasvydžio pramogoms – įteikti tiems, kuriuos šį sportinį sezoną lydėjo ypatinga sėkmė. Ant nugalėtojų pakylos kopė jaunučiai rankininkai, treniruojami Tomo Baryso, kurie tapo Lietuvos 2017 m. jaunučių čempionais, o prieš keletą dienų iš tarptautinio turnyro Vokietijoje grįžo su I vietos taure. Apdovanoti Lietuvos U-17 jaunių pirmenybių vicečempionai, treniruojami Irmanto Markiavičiaus bei Lietuvos U-19 jaunimo rankinio pirmenybių  vicečempionai, treniruojami I. Markiavičiaus ir P. Petrušio.

Varėnos sporto centro vadovybė dėkojo ir tiems sportininkams, kurie ne vienerius metus dalyvavo sporto programose, o šiais metais baigia mokyklas. Atminimo medaliai ir baigimo pažymėjimai įteikti dvidešimt keturiems šiais metais sporto programas baigusiems mokiniams. Varėnos sporto centro padėkos įteiktos rankininkei  Aistei Miškinytei, rankininkui Laurynui Petrušiui bei krepšininkui Mantui Sereičikui.

Šventinį renginį nuotaikingomis melodijomis papuošė akordeonininkas Aistis Tamulevičius. Ši sporto centro mokslo metų baigimo šventė atvėrė simbolinius vartus vasaros atostogoms, o gausi Varėnos sporto centro bendruomenė džiaugėsi turėję džiugią progą susitikti ir maloniai pabendrauti bei trumpam atsisveikinti iki kito sportinio sezono pradžios.

Varėnos rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.