Per Alytaus gimtadienį dviračiais pasuksime nauju maršrutu

Jau 10 metus AB „Astra” suburia alytiškius bendram tikslui –  pasivažinėti Alytaus miesto dviračių takais. Šįmet visus – didelius ir mažus – kviečiame į žygį „Nemuno takais” nauju maršrutu.

AB „Astra” ir jos partneriai „Pretendentas”, Alytaus profesinio rengimo centras Alytaus miesto gyventojus 2017 m. birželio 18 d. 10 val. kviečia dviračių žygį pradėti  nuo Didžiosios Dailidės ežerėlio naujai įrengtos transporto stovėjimo aikštelės prie pėsčiųjų dviračių tako, A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtos,  finišas – AB „Astra” kiemelyje.

Dviratininkų laukia naujovė – maršruto metu aplankyti pačias gražiausias Nemuno pakrantes ir senvagę, trijuose punktuose sustoti, gauti po specialų lipduką. Maršruto ir dviratininkų žygį prižiūrės ir lipdukus atitinkamuose pažymėtuose punktuose klijuos Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai.

Maršrutas prasideda nuo Didžiosios Dailidė ežerėlio naujai įrengtos transporto stovėjimo aikštelės – visi dalyviai gauna po lipduką. Toliau maršrutas tęsiamas pėsčiųjų dviračių taku per miesto centrą link Punsko gatvės, apsukam Punsko g.– Santaikos g. žiedą, pasukam atgal link Pramonės rajono. Prie Tūkstantmečio tilto gauname lipdukus ir važiuojame Nemuno pakrante iki naujojo pėsčiųjų Baltosios rožės tilto, vėliau apvažiuojame Didžiosios Dailidės ežerėlį, kur gauname trečiąjį lipduką ir sekdami dviračių žygio vedlio Simiono Bondarevo maršrutu važiuojame į AB „Astros” kiemelį.

Visus dalyvius, aplankiusius tris punktus, žygio organizatoriai kviečia į AB „Astra” kiemelį – jame dviratininkai galės atsigaivinti ir pailsėti. Žygio dalyvių lauks apdovanojimai ir siurprizai.

Paklausus dviračių žygio sumanytojo S. Bondarevo, kas yra dviratis, jis pasakė, kad dviratis suteikia daug įdomių galimybių įvairiausio amžiaus žmonėms, tai labai patogi transporto priemonė, kai reikia mieste nuvažiuoti nedidelius atstumus. Be to, jums nereikės kankintis, ieškant laisvos vietos automobilių aikštelėje. Vaikams ir jaunimui dviratis suteikia savarankiško judėjimo laisvę ir iš esmės padidina ir paįvairina jų veiklos galimybes, vyresnio amžiaus žmonėms važiavimas dviračiu – tai aktyvus poilsis. O šio žygio tikslas – ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o išbandyti kartu naują maršrutą „Nemuno takais” ir pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais.
Dviračių žygio dalyviai registruojami tel. (8 315) 55 153.
Sporto ir rekreacijos skyriaus vyriausioji specialistė
Daiva Jakubauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *