Lengvaatlečiai į Alytų parvežė kalną medalių.

Gegužės mėnesio antroje pusėje vyko Marijampolės apskrities atviri lengvosios atletikos čempionatai vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse. Į varžybas susirinko gausus sportininkų būrys iš Marijampolės, Kauno, Alytaus, Šakių, Jonavos, Jurbarko, Elektrėnų, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos. Pirmą dieną varžėsi vaikai ir jaunučiai. Vaikų amžiaus grupėje čempionais tapo trenerio Žydrūno Leskausko auklėtiniai: Urtė Jakutytė, 60 metrų barjerinio bėgimo distanciją įveikusi per 11,12 sekundės bei Deivydas Babrauskas, rungtyniavęs 300 metrų distancijoje (51,70 sek.). Pirmoji vieta atiteko ir Nedai Baranauskaitei, šuolio į aukštį rungtyje įveikusiai 130 cm aukštyje pakeltą kartelę (treneris Rimas Salickas). Sidabro medaliu pasidabino Aistė Sidaraitė, 60 m distanciją nubėgusi per 8,95 sek. (treneris Žydrūnas Leskauskas). Dar du jaunieji sportininkai džiaugėsi bronziniais apdovanojimais: Matas Šarkus, kovojęs 600 metrų distancijoje (2 min. 10,84 sek., treneris Žydrūnas Leskauskas) ir Ainaras Baltušis, šuolio į aukštį sektoriuje įveikęs 120 cm aukštį (treneris Rimas Salickas).

Jaunučių amžiaus grupėje varžęsi alytiškiai nugalėtojais tapo keturiose rungtyse. Paulina Gražulevičiūtė laimėjo 200 metrų bėgimą (27,98 sek., trenerė Vilma Rasiukevičienė), Greta Valiulytė toliausiai numetė 400 gramų ietį (29 m 25 cm, treneris Kęstutis Giedraitis), Domantas Švipas 4 kilogramų kūjį numetė 24 m 74 cm (treneris Jonas Baltrušaitis), o Justinas Karkauskas laimėjo šuolio į aukštį rungtį (150 cm, treneris Rimas Giedraitis). Du sidabro apdovanojimus iškovojo trenerio Kęstučio Giedraičio auklėtinis Matas Makaravičius (1 kg disko metimas – 46 m 07 cm ir 500 g ieties  metimas – 40 m 70 cm). Sidabro medaliais taip pat džiaugėsi Erika Sabonytė (400 g ieties metimas – 26 m 35 cm, treneris Kęstutis Giedraitis ), Gustas Petkevičius (4 kg kūjo metimas – 19 m 20 cm, treneris Jonas Baltrušaitis) ir Emilija Baliutavičiūtė (šuolis į aukštį – 135 cm, treneris Rimas Salickas). Bleidas Makaravičius (treneris Kęstutis Giedraitis) 1 kg diską nusviedė 44 m 20 cm ir iškovojo bronzos medalį.

Antrąją varžybų dieną varžėsi jauniai ir jaunimas. Mūsų miesto sportininkai ne vieną kartą lipo ant nugalėtojų pakylos. Jaunių tarpe Dominyka Petraškaitė nugalėjo dvejose bėgimo rungtyse – 200 m (27,82 sek.) ir 800 m (2 min. 21,64 sek.). Sidabrinius apdovanojimus 800 m rungtyje iškovojo Deima Janušaitė (2 min. 22,64 sek.) ir Karolis Ščerbacho (2 min. 04,94 sek.). Šiuos sportininkus ruošia treneris Vytautas Šmidtas. Trenerės Vilmos Rasiukevičienės auklėtinė Samanta Mikelionytė 100 m atbėgo antra (13,87 sek.), o Ieva Barysaitė 200 metrų įveikė per 28,59 sek. Dar viena šios trenerės auklėtinė, Adrija Balažentytė, džiaugėsi bronza 100 m rugtyje (13,87 sek). Sidabriniais prizininkais taip pat tapo Matas Makaravičius (1,5 kg diskas, 36 m 69 cm, treneris Kęstutis Giedraitis), Rytis Kazakevičius (kartelės aukštis 160 cm, treneris Rimas Salickas) ir Lukas Klevinskas (3000 m bėgimas, 11 min. 36,11 sek., treneris Arūnas Klebauskas). Dviem bronzos apdovanojimais pasidabino Arnas Kvederavičius (100 m – 12,12 sek., 200 m – 24,40 sek., treneris Vytautas Šmidtas). Mantvydas Milius taip pat lipo ant trečio garbės pakylos laiptelio (šuolis į tolį, 5.49 m, treneris Rimas Salickas). 5 kg kūjo metimo rungtyje jaunių tarpe visą garbės pakylą užėmė trenerio Jono Baltrušaičio auklėtiniai. Rungties nugalėtoju tapo Augustas Kunc, nusviedęs įrankį 55 m 35 cm, Aidas Zacadskas (46 m 81 cm) – antras, o Lukas Sebastijauskas (32 m 37 cm) – trečias.

Vyriausių sportininkų, jaunimo grupės atstovų tarpe, čempionų titulais džiaugėsi Dominyka Leskauskaitė (šuolis į tolį 5 metrai, treneris Žydrūnas Leskauskas), Lukas Klimavičius (bėgimas 800 m, 2 min. 06,08 sek., treneris Vytautas Šmidtas) ir Evaldas Daunoravičius (begimas 3000 m, 10 min. 04,56 sek., trneris Arūnas Klebauskas). Dominyka iškovojo sidabro medalį ir bėgant 100 m (13,54 sek). Sidabriniais prizininkais taip pat tapo ir Deivydas Janulevičius (200 m, 24,01 sek., trenerė Vilma Rasiukevičienė), Ugnė Bagdžiūtė (1500 m, 5 min. 31,21 sek., treneris Arūnas Klebauskas) bei Povilas Soraka (šuolis į tolį, 6 m 18 cm, treneris Rimas Salickas). Tadas Rasčiupkinas (treneris Kęstutis Giedraitis) 700 gramų ietį numetė 47 m 37 cm ir iškovojo bronzą.