Iki Alytaus pusmaratonio liko mažiau nei 100 dienų

Iki Alytaus pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ likus 100 dienų simboliškai surengtas renginio pristatymas – spaudos konferencija. Rugpjūčio 27-ąją įvyksiančio pusmaratonio dalyvių laukia vaizdingiausios Alytaus vietos ir net keturios skirtingos trasos – 21, 10, 3km ir 600m.

Pasak renginio organizatorių, alytiškių Šarūno Klėgerio ir Povilo Tamulyno, Alytaus pusmaratonyje planuojama sulaukti apie 5000 dalyvių. „Pirmą kartą Alytaus pusmaratonis įtrauktas į Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos sąrašą, kaip vienas iš etapų, todėl taip drąsiai kalbame apie išaugusį dalyvių skaičių, kuris – dvigubai didesnis nei pernai“, – pasakojo Š. Klėgeris.

Anot P. Tamulyno, šių metų išskirtinumas ir tai, kad startas ir finišas numatytas Alytaus širdyje – Rotušės aikštėje. Dar vienas privalumas – beveik 4 km tiesioji Naująja gatve.

„Šis renginys – dar vienas įrodymas, kad geriausius dalykus mieste organizuoja savo sričių entuziastai. Labai smagu laukti šiemet dvigubai didesnio Alytaus pusmaratonio“, – dėkodamas organizatoriams sakė Alytaus miesto mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius.

Bene didžiausiame sporto renginyje Dzūkijoje planuoja bėgti ir renginio ambasadoriais tapę Vaida Žūsinaitė, Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Remigijus Kančys. „Kažkada tik svajojau, kad mano gimtajame mieste vyktų tokio tipo ir masto sporto renginys. Dėl to dar labiau norisi grįžti čia ir prisijungti prie puikių iniciatyvų“, – tvirtino bėgikė Vaida Žūsinaitė.

Pasak Pietų Lietuvos bėgimo klubo „Dzūkija“ vadovo Arūno Klebausko, bėgikai ypač mėgsta Pietų Lietuvą ir vaizdingus jos maršrutus. Jis palinkėjo, kad šios įspūdingos trasos pritrauktų ir kitų šalių bėgikus ir Alytaus pusmaratonis išaugtų į tarptautinį renginį.

Registracija ir daugiau informacijos: www.alytauspusmaratonis.lt/

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *