7 vaikus išauginusiai alytiškei – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

7 vaikus užauginusiai ir puikiai išauklėjusiai alytiškei Janinai Adomaitienei Prezidentės vardu įteiktas valstybinis apdovanojimas – ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medalis. Poniai Janinai apdovanojimą įteikė LR Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ir Personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė.

Alytiškę nuoširdžiai sveikino ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė, Socialinės paramos bei Vaiko teisių apsaugos skyrių atstovės.

„Visų mūsų miestelėnų vardu labai džiaugiamės ir sveikiname gerbiamą Janiną, didžiuojamės, kad turime tokią alytiškę – mamą, kuri yra pavyzdys visiems. Dėkojame už atsidavimą ir linkime Jums stiprios sveikatos”, – sveikino S. Peštenienė. Pasak Janinos Adomaitienės, išauginti 7 vaikus sunku, bet kartu tai didelis džiaugsmas.

Gegužės 5-ąją Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga Prezidentūroje tradiciškai įteikė valstybinius apdovanojimus daugiavaikėms mamoms. Deja, dėl sveikatos p. Janina negalėjo sudalyvauti renginyje, tad Prezidentūros atstovai apdovanojimą įteikė alytiškės gimtajame mieste. Iš viso ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medalį Prezidentė padovanojo 30 mamų, išauginusioms ir gerai išauklėjusioms septynis ir daugiau vaikų.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *