Nuo 2018-ųjų Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai – ir mobiliajame telefone

Toliau aktyviai ruošiamasi viešojo transporto sistemos pokyčiams nuo 2018 m. – šiuo metu jau parengti nauji Alytaus viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai ir grafikai. Gyventojų patogumui sudaryta galimybė tvarkaraščius pasitikrinti ne tik interneto svetainėje, bet ir mobiliajame telefone.

Nuo 2018 m. galiosiančius viešojo transporto maršrutus galite rasti adresu www.stops.lt/alytus//test.html arba mobiliajame telefone www.stops.lt/alytus/mobile_test.html.

Kviečiame alytiškius susipažinti su grafikais ir teikti pasiūlymus dėl maršrutų korekcijų ar naujų maršrutų sudarymo. Jūsų pasiūlymų laukiame el. paštu diana.klimenkiene@alytausinfrastruktura.lt arba palmira.raskauskiene@alytus.lt

Ruošiantis viešojo transporto sistemos pakeitimams, atsižvelgta ir į praėjusią savaitę vykusio miesto tipo autobusų pristatymo metu išsakytus gyventojų pasiūlymus. Pristatyme gyventojai galėjo išreikšti nuomonę, balsadėžėje palikdami atsiliepimus bei pasiūlymus dėl Alytaus viešojo transporto sistemos. Alytiškių įvardyti norai – patogūs, nauji autobusai, griežtesnis grafikų laikymasis, vieninga sistema, elektroninis bilietas, nauji maršrutai Kauno, A. Jonyno ir kitomis miesto gatvėmis.

Alytaus viešojo transporto atnaujinimas yra šiuo metu rengiamo Darnaus judumo plano dalis. Jo tikslas – skatinti viešojo transporto naudojimą, gerinti dviračių ir kitų alternatyvių transporto priemonių infrastruktūrą, padėti užtikrinti saugesnį miesto eismą.

Viešojo transporto pirkimų konkursas bus skelbiamas šių metų rugsėjo mėnesį, o planuojami pakeitimai pradedami įgyvendinti nuo 2018 metų pradžios.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *