Varėnoje nugriaudėjo automobilių slalomo varžybos (Foto)

Visus, mėgstančius vairuoti ir ieškančius neišdildomų įspūdžių, Varėnos automobilių sporto klubas sukvietė į automobilių slalomą „Varėna 2017″. Tokia šventė, kurioje savo jėgas vairuotojai galėjo išbandyti miesto gatvėmis, Varėnoje vyko pirmą kartą. Varžybose dalyvavo profesionalūs sportininkai ir automobilių sporto mėgėjai ne tik iš Varėnos rajono, bet ir Alytaus, Vilniaus bei Kauno, o jų stebėti susirinko gausus būrys žiūrovų.

Šventės pradžią paskelbė Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta. Jis pasveikino tiek organizatorius, tiek ir gausiai susirinkusius slalomo dalyvius, palinkėjo sėkmės ir pasidžiaugė, kad Varėna atgyja sportiniais renginiais, kad organizuojamos tokio pobūdžio šventės. „Kiekvienas renginys Varėną pagyvina. Mes džiaugiamės, kad yra entuziastų, kurie juos organizuoja ir sukviečia dalyvius iš visos Lietuvos. Linkiu visiems slalomo dalyviams sėkmingai išbandyti savo mašinų galimybes. Gero starto visiems!”, – linkėjo meras.

Iš viso šiame automobilių slalomo I etape susirinko šešiasdešimt penki dalyviai. Kiekvienoje iš penkių klasių dalyviai važiavo po keturis kartus, pirmas kartas buvo neįskaitinis, o likę trys kartai – įskaitiniai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad priekinių varomų ratų klasėje (FWD) pirmąją vietą iškovojo Aurimas Lekavičius, antroji vieta atiteko Vaidui Karašauskui, trečioji – Jonui Rutkauskui.

Visų varomų ratų (AWD) klasėje pirmosios vietos nugalėtoju tapo Justinas Kvaraciejus, antrąja vieta džiaugėsi Paulius Novakas, trečiąją – Alanas Verbickas.

Galinių varomų ratų (RWD) klasėje pirmąją vietą iškovojo Renatas Pulkinas, antroji vieta atiteko Eduardui Agejevui, trečioji – Juliui Parnavui.

RETRO klasėje nepralenkiamas buvo ir pirmosios vietos nusipelnė Ruslanas Malinovskis, antrąją vietą iškovojo Edgar Sėlis, trečiąją – Marius Obeliūnas.

OPEN (laisvoje) klasėje pirmoji vieta atiteko Justinui Kvaraciejui, antroji vieta – Jonui Rutkauskui, na o trečioji – Mindaugui Kanapickui. Greičiausio rato nugalėtoju tapo Justinas Kvaraciejus.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas, kuris taip pat dalyvavo ralyje, įvertino, jog vykęs slalomas yra aukšto lygio ir atitinka respublikinius reikalavimus. „Smagu, kad šiuo slalomu susidomėjo ir jame dalyvavo didelis būrys automėgėjų, kurie žiūrovus džiugino aukšto meistriškumo važiavimu. Taip pat noriu padėkoti Vydenių bendruomenei, kuri šalia varėnos kultūros centro

„atidarė” improvizuotą kavinę, vaišino ralio dalyvius bei svečius skaniais dzūkiško kulinarinio paveldo patiekalais -grybiene bei bulviniais blynais su grybų padažu. Kokios puikios šeimininkės yra Vydenių bendruomenės moterys, dar kartą įsitikinome su taip pat šios bendruomenės nare, Prezidentės patarėja Daiva Ulbinaite”, – sakė administracijos direktorius Alvydas Verbickas.

Po apdovanojimų šventės organizatoriai dar kartą nudžiugino dalyvius pranešdami svarbią žinią, jog neilgai trukus, birželio 24-ąją, planuojamas antrasis slalomo etapas.

Varėnos automobilių sporto klubo vadovybė džiaugiasi pavykusia švente ir dėkoja Varėnos savivaldybės administracijai, policijai, kuri užtikrinto saugumą, ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie organizavimo. „Bene didžiausias atlygis šventės organizatoriams – dalyvių nepamirštami įspūdžiai ir vien tik teigiami atsiliepimai”, – sakė Varėnos ASK klubo prezidentas Jonas Keršys.

 

Varėnos savivaldybės informacija

 

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.